BLOG O ELEKTRONICE

Naprawa ekspresów ciśnieniowych

Naprawa ekspresów ciśnieniowych – jakie usterki zdarzają się najczęściej?

Twój ulubiony ekspres do kawy ostatnio zawodzi i nie wiesz, co jest tego przyczyną? Przedstawiamy 6 najpopularniejszych usterek. Ekspres do kawy to podstawowe wyposażenie praktycznie każdej restauracji. Na co dzień towarzyszy nam w biurze i coraz częściej również w domu. Nie daj się zaskoczyć i dowiedz się jakie są najczęstsze usterki ekspresów do kawy.

czytaj dalej

Jak znaleźć swoje IP? Jak upewnić się, że jestem bezpieczny w sieci?

Jak znaleźć swoje IP? Jak upewnić się, że jestem bezpieczny w sieci?

Nasze życie jest coraz bardziej zdominowane przez istnienie internetu. W sieci dokonujemy zakupów, dzwonimy i kontaktujemy się ze znajomymi i rodziną, słuchamy muzyki i oglądamy filmy. Nie wspominając już o wykonywaniu swojej pracy. Niestety, wraz z rozwojem technologii, która umożliwia nam coraz szybsze i łatwiejsze korzystanie z internetu, rozwojowi również ulegają zagrożenia, które czyhają na internautów.

Obecnie, coraz łatwiej paść ofiarą wyłudzenia naszych danych osobowych, danych kart kredytowych lub też utracenia dostępu do wrażliwych plików. O ile środki bezpieczeństwa dla użytkowników komputerów już są znane takie jak np. firewall, antywirus, oprogramowanie anti – malware. to jeśli chodzi o bezpieczeństwo w Internecie nie wszyscy jeszcze są w pełni świadomi tego, że z pomocą również przychodzi sieć VPN.

czytaj dalej

Czy warto kupić etui na smartfona?

Czy warto kupić etui na smartfona?

Smartfony opanowały rynek urządzeń do telekomunikacji. Od kilku już lat, niemal wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych zaopatrują się niemal wyłącznie właśnie w smartfony. Nie powinno to dziwić – urządzenia te mogą pełnić wiele funkcji, niespotykanych w standardowych telefonach komórkowych. Co ważne, oprócz wykonywania połączeń oraz wysyłania wiadomości, służą dziś przede wszystkim do korzystania z mediów społecznościowych, serwisów informacyjnych oraz licznych innych. Wraz z rozwojem popytu na smartfony pojawiły się także urządzenia komplementarne, stosowane dodatkowo, w celu usprawnienia ich działania lub ochrony przed uszkodzeniami. Do takich należy etui na smartfony.

czytaj dalej

Potrzebny Ci nowy telewizor? Samsung prezentuje bogatą ofertę modeli

Potrzebny Ci nowy telewizor? Samsung prezentuje bogatą ofertę modeli

Przełom wiosny i lata to idealny moment na zakup nowego telewizora. Brak dużych świąt, przy których daje się prezenty, sprawia, że sklepy często przeceniają swój towar. Jednak jak najlepiej wybrać nowy telewizor? Samsung oferuje bogatą linię nowoczesnych modeli. Te, dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym funkcjom, zaspokoją potrzeby każdego miłośnika filmów i telewizji. Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupię, o co zapytać sprzedawcę i co dokładnie sprawdzić. W końcu telewizor kupuje się na lata, a nie tylko na chwilę.

czytaj dalej

naprawa agd chorzów

Skuteczny serwis AGD w Chorzowie. Zaufani fachowcy ze śląska!

Sprzęt AGD może zepsuć się każdemu. Tym gorzej, jeśli nie posiadamy umiejętności potrzebnych do jego naprawienia, bądź mieszkamy w takim miejscu, w którym skorzystanie z profesjonalnego serwisu jest mocno utrudnione. Wydawałoby się, że serwis AGD w Chorzowie czy innym mieście górnośląskiej aglomeracji jest również skomplikowana – występuje tam duże zagęszczenie mieszkańców, a zatem osób chętnych do skorzystania z tego typu usług jest bez liku.

czytaj dalej

Porównywarka cen sprzętu RTV