BLOG O ELEKTRONICE

Karty graficzne do komputerów

Karty graficzne do komputerów

Karty graficzne należą do jednych z ważniejszych podzespołów komputerowych, szczególnie w przypadku miłośników gier. Dla wielu osób komputer stanowi bowiem centrum wirtualnej rozrywki. To właśnie wobec takiego sprzętu stawiane są najwyższe wymagania. Na co w takim razie zwrócić uwagę wybierając ten element? Gdzie zakupić można wydajne produkty, charakteryzujące się wysoką jakością?

czytaj dalej

maszyny czyszczące białystok

Maszyny czyszczące – Białystok

Prace porządkowe w miejscach intensywnie użytkowanych wymagają zastosowania naprawdę solidnego, specjalistycznego sprzętu. Zwykły mop to zdecydowanie za mało, aby efekty mogły być w pełni satysfakcjonujące. Dlatego proponujemy różnego rodzaju maszyny czyszczące. Białystok to miejsce, gdzie organizujemy bezpłatne pokazy urządzeń sprzątających. To najwyższej klasy profesjonalne urządzenia, które pozwalają usunąć wszelkie zabrudzenia, a przy tym zapewniają operatorowi komfort pracy.

czytaj dalej

Dezynfekcja dywanów w przedszkolu

Dezynfekcja dywanów w przedszkolu – jak robić to dobrze?

Efektywna dezynfekcja dywanów w przedszkolu jest ważna ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa przebywającym w nim dzieciom, i to nie tylko w obliczu zagrożenia koronawirusem. Ważne też, aby dokładnie czyścić podłogi twarde czy zabawki. Idealnie do tego zadania nadają się profesjonalne parownice Tecnovap – solidne, wydajne i skuteczne.

czytaj dalej

dezynfekcja zabawek w przedszkolu

Dezynfekcja zabawek w przedszkolu – prosta i skuteczna metoda

W ostatnich miesiącach dużo mówi się o dezynfekowaniu przedszkoli, żłóbków i innych miejsc, w których w ciągu dnia przebywają liczne grupy dzieci. Prawdę mówiąc, bez zastosowania odpowiedniego sprzętu dezynfekującego, utrzymanie w czystości zabawek  i innych przedszkolnych przedmiotów jest niemożliwe. Rekomendowanym rozwiązaniem jest wykorzystanie nowoczesnych parownic profesjonalnych, które emitują parę o temperaturze przekraczającej 175 stopni Celsjusza. W ten sposób dezynfekcja zabawek w przedszkolu jest prosta, szybka i ekologiczna.

czytaj dalej

Ochrona ekranu iPhone'a- jak to zrobić?

Ochrona ekranu iPhone’a- jak to zrobić?

Nie od dziś wiadomo, że ekran to jeden z najczulszych miejsc każdego telefonu. Dlatego też powinniśmy robić wszystko co w naszej mocy, aby go chronić, w przeciwnym wypadku może dojść do sytuacji, w której po upadku konieczna będzie droga wymiana całego wyświetlacza. W jaki sposób chronić iPhone’a? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w celu uzyskania niezbędnych odpowiedzi.

czytaj dalej

Porównywarka cen sprzętu RTV