BLOG O ELEKTRONICE

Roboty spawalnicze w produkcji maszyn i urządzeń

Roboty spawalnicze w produkcji maszyn i urządzeń

Przedsiębiorstwa produkcyjne, żeby mogły utrzymać się na rynku i pokonać liczną konkurencję, muszą zaopatrzyć się w specjalistyczne narzędzia. Dzięki nim można przyspieszyć pracę, uczynić ją bardziej precyzyjną. Wszystkie obowiązki wykonuje się szybko, bez niepotrzebnych pomyłek i strat. Najlepszym rozwiązaniem wydają się roboty spawalnicze.

czytaj dalej

nod32

Zalety programu antywirusowego NOD32

ESET nadal należy do najchętniej wybieranych marek antywirusowych na rynku. Podobnie jest z produktem NOD32, który może pochwalić się świetną jakością i niskim wpływem na wydajność jednostki. A więc, jakie są zalety programu antywirusowego NOD32? O tym przeczytasz poniżej!
Czego potrzebuje użytkownik antywirusa?

czytaj dalej

Gdzie kupić Bitcoina za złotówki?

Gdzie kupić Bitcoina za złotówki?

Większość z was, choć raz w życiu, słyszała słowo Bitcoin i chyba nie trzeba nikomu szczególnie tłumaczyć czym on jest. Jednak dla przypomnienia – Bitcoin to pierwsza szyfrowana waluta elektroniczna czyli po prostu kryptowaluta. Najczęściej wymieniany on jest jako dobry instrument do inwestowania. Często porównywany bywa do cyfrowego złota. W ostatnich tygodniach to się potwierdza poprzez wzrost ceny na giełdach. Jego wartość stale rośnie i niedawno zbliżyła się do historycznych maksimów. Jeśli jesteście zainteresowani, gdzie kupić Bitcoina za złotówki to dziś postaramy się wam to przybliżyć.

czytaj dalej

Dezynfekcja w przedszkolu – zaskakująco proste rozwiązanie

Profesjonalna dezynfekcja w przedszkolu to absolutna podstawa, jeżeli chodzi o zachowanie najwyższych norm sanitarnych w tych newralgicznych obiektach. Przestrzeń, którą na co dzień użytkują dzieci, jest szczególnie narażona na powstawanie zanieczyszczeń czy gromadzenie się drobnoustrojów. Zagrożenie epidemiczne podkreśliło ogromną rolę dezynfekcji, która skutecznie usuwa patogeny z czyszczonej powierzchni. Skuteczna dezynfekcja przedszkola zapewnia bezpieczeństwo zdrowotne dzieci, pracowników i rodziców odbierających pociechy z placówki.

czytaj dalej

Porównywarka cen sprzętu RTV