BLOG O ELEKTRONICE

Dozowniki celkowe - do czego służą?

Dozowniki celkowe – do czego służą?

Dozowniki celkowe są powszechnie stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Urządzenia te służą głównie do regulacji ilości materiałów sypkich. Są to urządzenia wielofunkcyjne, a przy tym proste w obsłudze. Obecnie producenci dozowników oferują klientom szeroki wybór różnych dozowników, dzięki czemu łatwo je dobrać do rodzaju produkcji oraz stosowanych maszyn.

czytaj dalej

Strzeż się przed kradzieżą roweru - GPS ukryty w lampce

Strzeż się przed kradzieżą roweru – GPS ukryty w lampce

Gdy kończy się zima i zbliżają się coraz cieplejsze dni, wiele osób postanawia wyciągnąć swój długo nieużywany rower, aby wybrać się na przejażdżkę. Z tego powodu możemy zaobserwować znaczny wzrost liczby rowerzystów na drogach. Niestety duża ilość rowerów przyciąga uwagę złodziei. Czy możemy w jakiś sposób uchronić nasze jednoślady przed kradzieżą? Zapraszamy do poniższego artykułu.

czytaj dalej

wszystko o wizytówkach

Pokaż klasę, czyli wszystko o wizytówkach

Choć mogłoby się wydawać, że w dobie Internetu wizytówki straciły na znaczeniu, to okazuje się, że ich popularność wciąż rośnie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ten niewielki kartonik z jednej strony podkreśla poważny charakter naszego biznesu, a z drugiej pokazuje przyjazną i kreatywną stronę firmy. Dlaczego jeszcze warto w nie inwestować? W jakich sytuacjach nam się przydadzą? Co powinno znaleźć się na dobrze zaprojektowanej wizytówce? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

czytaj dalej

Porównywarka cen sprzętu RTV