Serwis i naprawa RTV

Tutaj znajdziesz opisy uszkodzeń i sposoby naprawy urządzań RTV. Powie ktoś, że dużo usterek tutaj opisanych jest w sprzęcie, który jest już reliktem przeszłości. Ja jednak polemizowałbym, bo wbrew temu co próbują nam wmówić nasi pożal się boże decydenci o coraz bogatszym społeczeństwie, nijak się ma do rzeczywistości.

Tych  reliktów przeszłości jeszcze jest tysiące w domach i niewątpliwie jeszcze nieraz spotkają się z nimi Ci, co parają się naprawą, czy to zawodowo czy amatorsko.

Postanowiłem więc umieścić te opisy bo może komuś pomogą w naprawie rtv. Nawet jeśli choć jeden opis pomoże będzie mi niezmiernie miło. Postanowiłem dodać opisy napraw magnetowidów, sprzętu audio i CD.

Choć w nagrywaniu i odtwarzaniu wydarzeń, filmów itp. zaczynają dominować płyty to niewątpliwie w domach jest mnóstwo materiału zapisanego na kasetach video.

Dlatego jeszcze mimo postępu techniki magnetowidy jednak będą w użytku i trzeba je będzie naprawiać. Nie wszyscy decydują się przegrywać materiał zawarty na kasetach na płyty CD z różnych powodów.

Opisy tu zamieszczone będę sukcesywnie uzupełniał w miarę upływu czasu. Wbrew pozorom jest to dość pracochłonne i nie zawsze jest wystarczająca ilość czasu. Jeśli nie znajdziesz opisu jakiejś usterki RTV wpadnij później możliwe, że akurat coś będzie.

Porównywarka cen sprzętu RTV