2022-04-21

Bezrantowe miski WC – hit sprzedażowy w 2022 roku!

Moda dotycząca aranżacji łazienki dotyczy tak naprawdę każdego jej elementu wyposażenia. Nawet sanitariatów, które obecnie wyglądają zupełnie inaczej, niż kilka czy kilkanaście lat temu. Zazwyczaj wybierane są obecnie podwieszane miski WC, które to sprawdzają się idealnie nie tylko w nowoczesnych aranżacjach, ale także i w typowo małych i nieustawnych toaletach. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Postaw na funkcjonalną miskę WC bez rantu!

Chcąc wybrać miskę WC, można wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Na rynku znajduje się bowiem wiele ich modeli. Różnią się nie tylko ogólnym designem, ceną, marką, materiałem z jakiego zostały wykonane, ale także i funkcjonalnością. Obecnie największą popularnością cieszą się miski WC bezrantowe. To właśnie one uznawane są za najbardziej higieniczne, a także i ergonomiczne. Pozbawienie miski kołnierza wewnętrznego ma wpływ na bardziej efektywne jej spłukania i to przy pomocy mniejszej ilości wody.

Poza tym miski WC bez kołnierza nie mają dodatkowych zakamarków, w których mogą gromadzić się i namnażać groźne dla zdrowia bakterie. Szeroki ich wybór znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl, w którym dostępne są miski WC wszystkich czołowych producentów. W ofercie sklepu znajdują się między innymi miski WC Cersanit, Roca, Geberit, Deante, Massi, Laufen i wiele innych.

Koniecznie sprawdź – sklep z miskami WC www.lazienkiabc.pl

Miski WC podwieszane – idealne do małych łazienek

Urządzenie małej łazienki nie należy do zadań łatwych. Z tych względów producenci wyposażenia łazienkowego wprowadzają na rynek produkty kompaktowe, takie które sprawdzą się także i w nich. Jednymi z nich są właśnie miski WC podwieszane. Modele te montowane są na specjalnych stelażach podtynkowych, które schowane są w ścianie. W ich przypadku jedynymi elementami zewnętrznymi jest sama miska WC oraz przycisk. Całość wygląda lekko i z pewnością taka miska zajmuje mniej miejsca, niż klasyczny stojący kompakt WC.

Do zalet misek WC podwieszanych należy zaliczyć także to, że dużo prościej jest utrzymać łazienkę w należytym porządku. Nie ma bowiem miejsc styku miski z podłogą, gdzie w klasycznych modelach często gromadzi się kurz i zanieczyszczenia.

ceramika łazienkowa

Miska WC w zestawie z deską? To się opłaca!

W sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl znajdują się zestawy składające się z desek WC wolnoopadających oraz misek WC. Wybierając taki zestaw ma się pewność, że te dwa elementy będą do siebie idealnie pasować. Poza tym zestawy zazwyczaj są tańsze, niż zakup dwóch produktów oddzielnie. Warto zdecydować się na zestaw, w którym znajdują się deski WC wolnoopadające, ponieważ to właśnie one są najbardziej komfortowe podczas użytkowania, a także i bezpieczne, co jest istotne, jeśli z łazienki samodzielnie korzystają dzieci.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *