2021-05-27

Dlaczego warto odwiedzić profesjonalny showroom z urządzeniami gastronomicznymi? Sprawdź!

Kupowanie w sieci to bardzo wygodna opcja na szybkie zakupy. Ale zdarza się, że przed wyborem konkretnego sprzętu chciałbyś zobaczyć go na własne oczy, dotknąć, a nawet wypróbować. Taką możliwość daje showroom, w którym znajdziesz nie tylko ekspozycję ze sprzętem AGD i małym AGD na sprzedaż, ale też doradców gotowych udzielić Ci niezbędnych informacji o asortymencie.

W jakim celu tworzy się showroom?

W przypadku showroomów chodzi przede wszystkim o zaprezentowanie oferty, ale nie na sklepowych półkach. Zamiast typowej wystawy, która pokazuje dostępny asortyment, tutaj kupujący ma poczuć się jak w domu. Chodzi o to, żebyś zobaczył, jak z wystrojem nowoczesnej kuchni komponuje się robot planetarny albo w jaki sposób można zaaranżować półkę ekspres do kawy, aby ten elegancki sprzęt był częścią kuchennej zabudowy.

Chyba każdy zna to uczucie, kiedy zamawiając produkt ze sklepu internetowego, a nawet kupując go w typowym markecie stacjonarnym, po powrocie do domu ze zdumieniem odkrył, że odcień różni się od zakładanego, a sprzęt jest znacznie mniejszy/większy niż przypuszczano. To normalne, ponieważ każdy produkt, zwłaszcza AGD, inaczej prezentuje się na dużej przestrzeni sklepowej oświetlonej jasnym światłem, a inaczej w Twojej przytulnej kuchni. Showroom to miejsce, w którym jeszcze przed zakupem zobaczysz rzeczywistą aranżację, która jest zbliżona do domowej.

W jakim celu tworzy się showroom?

Wiele sprzętów gastronomicznych w jednym miejscu

W przypadku sprzętów gastronomicznych wyjątkowo ważne jest to, jak się prezentują, ile miejsca zajmują i jak wygląda ich obsługa. Skąd wziąć takie informacje? Oczywiście ze specyfikacji, która zazwyczaj jest udostępniana razem z opisem produktu. Ale czasem to za mało. Rozmowa z konsultantem i możliwość samodzielnego przetestowania urządzeń często przeważa szalę na rzecz konkretnego produktu. Podjęcie decyzji może być łatwiejsze, gdy osobiście zobaczysz lodówkę, kuchenkę albo okap, przyjrzysz się ich konstrukcji, wyposażeniu, kolorystyce, dostępnym funkcjom.

W niektórych showroomach przestrzeń jest tak zaaranżowana, że odwiedzający mogą nie tylko z bliska obejrzeć czy dotknąć sprzętów, ale też osobiście je przetestować!

Samodzielne zaparzenie kawy w designerskim ekspresie SMEG pozwoli Ci w kilka minut odkryć wszystkie funkcjonalności, które wcześniej znałeś jedynie z opisu producenta czy opowieści znajomych. Showroom z urządzeniami gastronomicznymi to miejsce warte odwiedzenia, gdy planujesz zakup sprzętów AGD do domu.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *