2019-02-07

DSU15 Viper – mocny i cichy odkurzacz hotelowo-biurowy

Twoja firma realizuje usługi sprzątające w miejscach, które wymagają wysokich standardów higienicznych, a jednocześnie dyskretnego trybu pracy? Potrzebujesz urządzenia do czyszczenia pomieszczeń biurowych i hotelowych? DSU15 Viper to idealny odkurzacz o takim przeznaczeniu. Jego największymi zaletami są dobra cena, bardzo dobra wydajność i stosunkowo cichy tryb pracy. DSU15 Viper to urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej firmie świadczącej usługi sprzątające.

To, co jest zauważalne już na pierwszy rzut oka, to olbrzymi zbiornik na nieczystości, który wykazuje pojemność aż piętnastu litrów. Dzięki temu, urządzenie umożliwia długotrwałą pracę w różnych miejscach, bez konieczności częstego opróżniania pojemnika.

Moc znamionowa odkurzacza to aż 880 W. Zapewnia to bardzo dużą siłę ssania, a tym samym wysoką jakość sprzątania. DSU15 Viper odznacza się bardzo dokładnym wciąganiem zanieczyszczeń o charakterze suchym.

odkurzacz profesjonalny dsu15

DSU15 Viper wyposażony w filtr HEPA

Urządzenie nie tylko dobrze usuwa zanieczyszczenia, ale także zapewnia wysokiej jakości standardy higieniczne. Jest to możliwe dzięki zastosowanemu filtrowi HEPA. Zatrzymuje on mikroskopijne cząsteczki kurzu i alergeny, które nie wydostają się z powrotem. Dzięki temu, powietrze w sprzątanym pomieszczeniu staje się zdrowe, świeże i przyjemne.

Odkurzacz posiada duże tylne koła, co sprawia, że jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i mobilny. Jego przesuwanie nie stanowi żadnego problemu i nie wymaga nakładu sił. Dodatkowo, urządzenie zostało zaprojektowane z zastosowaniem szeregu ergonomicznych rozwiązań, które ułatwiają operowanie nim. To m. in. wygodny chwyt rury czy możliwość uruchomienia odkurzacza za pomocą stopy.

W zestawie z odkurzaczem są cztery rodzaje ssawek. Jest to końcówka tapicerska, szczelinowa, podłogowa i tradycyjna okrągła z włosiem. Dzięki nim, istnieje możliwość różnego rodzaju sprzątania, a nawet swobodnego dotarcia i usunięcia zanieczyszczeń nawet z trudno dostępnych miejsc. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości PCV, które zapewnia wytrzymałość.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *