2019-02-06

Nilfisk VP 930 – idealny odkurzacz do hotelu?

Prezentowany model Nilfisk VP 930 uchodzi za najbardziej cichy odkurzacz na rynku wśród produktów odznaczających się wyjątkowo wysoką mocą silnika. Cecha ta czyni ten produkt idealnym do zastosowania w hotelach czy firmach, a zatem pomieszczeniach, w których hałas mógłby przeszkadzać gościom lub pracownikom, którzy wymagają skupienia. Nilfisk VP 930 to cichy i wysoce sprawny odkurzacz, który cieszy się olbrzymią popularnością wśród profesjonalnych firm sprzątających.

Zobacz wideo prezentację odkurzacza

Odkurzacz odznacza się wysoką sprawnością odkurzania, olbrzymią siłą ssania, która bez trudu poradzi sobie z kurzem zagnieżdżonym w najniższych warstwach włosia. Zamontowany filtr HEPA zatrzymuje wszystkie wciągane nieczystości i uniemożliwia ich wydostawanie się na zewnątrz. Dzięki temu, pomieszczenie, w którym Nilfisk VP 930 jest używany, zyskuje czyste, świeże i przyjazne dla płuc powietrze, wolne od alergenów. Dodatkowo, jakość sprzątania poprawiana jest dzięki użyciu czterech innych filtrów, które wspomagają pracę HEPA.

Jaka pojemność worka Nilfisk VP 930?

Worek na odpady liczy aż 15 litrów pojemności, co zapewnia wyjątkowo długotrwałą pracę bez konieczności jego wymiany. Przewód mierzy aż piętnaście metrów długości, co zapewnia dużą mobilność operatorowi i możliwość pracy na szerokich przestrzeniach.

Odkurzacz posiada dwa tryby pracy. Jednym przyciskiem można zwiększyć/zmniejszyć moc silnika, która przekłada się na pobór energii oraz głośność pracy urządzenia. Włączenie trybu eco powoduje zmniejszenie ilości generowanych decybeli do poziomu 53 dB. W standardowym trybie pracy wartość hałasu wynosi 66 dB, co czyni odkurzacz cichym narzędziem do sprzątania.

odkurzacz hotelowy nilfisk vp 930

Dodatkowe wyposażenie

Do odkurzacza dodane są różne ssawki, w tym specjalna końcówka do sprzątania podłogi, ssawka szczelinowa, która usuwa zanieczyszczenia z najtrudniej dostępnych miejsc oraz tradycyjna końcówka do odkurzania dywanów, tapicerek i innych powierzchni materiałowych.

nilfisk vp 930Na uwagę zasługuje wyjątkowo solidne wykonanie urządzenia. Odkurzacz został stworzony z materiałów ze stali nierdzewnej, co zapewnia olbrzymią wytrzymałość i długowieczność produktu.

Gdzie najlepiej kupić Nilfisk VP 930?

Mamy dwa rozwiązania:

  • Kupujemy w sklepie stacjonarnym i płacimy więcej za dodatkową marżę.
  • Kupujemy on-line od polskiego dystrybutora Multi-Matic.pl i obniżamy cenę całkowitego zakupu.
Nilfisk VP 930 – idealny odkurzacz do hotelu?
5 (100%) 1 vote

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *