2022-08-26

Co nowego znajdziemy w dronie DJI Avata?

Dron DJI Avata to absolutna nowość na rynku. Model ten został zaprojektowany przez chińską firmę DJI, która specjalizuje się w produkcji innowacyjnych dronów. DJI Avata jest lżejszy i mniejszy od swoich poprzedników, dzięki czemu można nim wyjątkowo precyzyjnie sterować i to niezależnie od tego, czy użytkownik znajduje się na zewnątrz, czy przebywa w zamkniętym pomieszczeniu. Jakie jeszcze nowości można znaleźć w dronie DJI Avata?

DJI Avata – podstawowe parametry

DJI Avata to niepozorny dron o nieograniczonych możliwościach. Wymiary tego urządzenia to 180 x 80 x 180, a całość waży zaledwie 410 g. Taki dron możesz wygodnie zabrać ze sobą na spacer do parku, ponieważ bez problemu zmieścisz go w plecaku lub torebce. DJI Avata został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 2420 mAh i będzie mógł latać przez około 18 minut. Oczywiście akumulator możesz w każdej chwili naładować przy pomocy dedykowanego zasilacza. Dużą zaletą tego modelu jest szybkość lotu. Ponieważ DJI Avata może poruszać się z prędkością 27 m/s i wznosić się na wysokość aż 5000 m. Jest to zatem urządzenie, dzięki któremu zrobisz efektowne zdjęcia i nakręcisz film z dowolnej perspektywy.

DJI Avata – co go wyróżnia?

Poza doskonałymi parametrami dron DJI Avata wyróżnia się również precyzyjnie zaprojektowaną obudową, która sprawia, że urządzenie nie zatrzyma się w wyniku kontaktu z powierzchnią. Model ten posiada cztery śmigła wyposażone w specjalną osłonę, która chroni je przed kontaktem ze ścianą, drzewem lub inną przeszkodą. Gdy dron dotknie powierzchni, to nie upadnie, tylko się od niej odbije i będzie kontynuował lot. Dodatkowo takie drony z kamerą mają wbudowane czujniki bezpieczeństwa i sensory TOF, dzięki którym urządzenie w porę wykryje przeszkodę, a użytkownik będzie mógł bezpiecznie zmienić tor lotu. Ponadto DJI Avata ma silniki ze śmigłami skierowanymi w dół, co dodatkowo zwiększa jego sterowność i umożliwia wygodne kierowanie dronem w każdych warunkach.

Co można nagrywać przy pomocy drona DJI Avata?

Nowoczesny dron DJI Avata to doskonałe narzędzie do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Dzięki zastosowaniu technologii RockSteady 2.0 i HorizonSteady uzyskany w ten sposób obraz będzie wyjątkowo stabilny i to niezależnie od prędkości, z jaką porusza się dron. Model ten posiada wbudowaną kartę pamięci o pojemności 20 GB, a użytkownicy mogą dokupić do zestawu kartę microSD, by rozszerzyć pamięć o kolejne 256 GB. Korzystając z DJI Avata, możesz zrobić niezapomnianą sesję fotograficzną lub krótki film na potrzeby prywatne lub zawodowe, ponieważ przy pomocy tego urządzenia stworzysz profesjonalny materiał, który będzie można poddać dowolnej obróbce. Dzięki unikalnej budowie i wielu praktycznym funkcjom z obsługą drona poradzą sobie również osoby niemające doświadczenia w sterowaniu takim urządzeniem. Dlatego DJI Avata to dobry wybór dla każdego, kto marzy o tworzeniu wartościowych i atrakcyjnych ujęć z wykorzystaniem drona.

Dron DJI Avata to produkt, który zachwyca kompaktowym rozmiarem oraz niezawodnością. Poza tym dzięki zastosowaniu specjalnej osłony na śmigłach model ten jest również wyjątkowo bezpieczny i można go używać, gdy w pobliżu przebywają dzieci lub zwierzęta. Ponadto wygodne ładowanie i znakomite parametry techniczne sprawią, że codzienne korzystanie z drona będzie proste i przyjemne.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *