2020-10-05

Ochrona ekranu iPhone’a- jak to zrobić?

Nie od dziś wiadomo, że ekran to jeden z najczulszych miejsc każdego telefonu. Dlatego też powinniśmy robić wszystko co w naszej mocy, aby go chronić, w przeciwnym wypadku może dojść do sytuacji, w której po upadku konieczna będzie droga wymiana całego wyświetlacza. W jaki sposób chronić iPhone’a? Zapraszamy do lektury poniższego artykułu, w celu uzyskania niezbędnych odpowiedzi.

Folia ochronna – przed czym chroni?

Pierwszym ze sposobów ochrony ekranu iPhone’a jest folia ochronna. Niestety jest to skuteczny sposób tylko i wyłącznie w przypadku zarysowań. Kiedy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku w postaci upadku z jakiejś wysokości, wówczas folia nie stanowi żadnej dodatkowej ochrony. Charakteryzuje się jednak tym, że jest elastyczna- jest to opcja tylko dla odważnych osób.

Skorzystaj ze szkła hartowanego

Szkła hartowanego raczej przedstawiać nie trzeba. Jest to skuteczna ochrona przed upadkiem. Często dochodzi do sytuacji, w której szkło hartowane ulega uszkodzeniu, natomiast ekran znajdujący się pod spodem działa bez zarzutu. Koszt takiego rozwiązania nie jest zbyt wysoki, tym bardziej jeśli porównamy go przykładowo do ceny nowego wyświetlacza wraz z robocizną. W skrajnych przypadkach warto odwiedzić serwis iPhone Warszawa, który to w szybki sposób dokona szczegółowej wyceny strat.

Zastanów się nad odpowiednim etui

Pamiętaj o tym, że dodatkową ochroną może okazać się etui ochronne. Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo, warto wybrać egzemplarz, który będzie obejmował również ekran. Nie zaleca się korzystania z pokrowca, który obejmuje jedynie tylną część urządzenia.

Wymiana szybki, czyli jak reagować na pęknięcie?

Niestety czasem zdarzają się tak niefortunne wypadki, że nawet potężna ochrona w postaci szkła hartowanego i etui nie jest wystarczająca. W takich sytuacjach wymiana szybki iPhone w Katowicach jest jedynym wyjściem. Co ciekawe, koszt takiej usługi nie jest zbyt wysoki. Tak więc nie powinniśmy bać się tego typu czynności, w końcu ekran telefonu może rozbić się nawet najbardziej odpowiedzialnej osobie.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *