2018-11-26

Odkurzacz piorący ekstrakcyjny Viper Car 275 – Opinia i recenzja

O odkurzaczach ekstrakcyjnych mówi się w ostatnich latach coraz głośniej. Zadziwiają wysoką klasą sprzątania, dezynfekowaniem czyszczonych powierzchni, dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu staje się optymalne nawet dla alergików oraz szybkości i łatwością wykonywania pracy. Jednym z bardziej profesjonalnych odkurzaczy ekstrakcyjnych o przeznaczeniu przemysłowym jest Viper Car 275. Zanim jednak sprawdzimy czym się wyróżnia, dowiedzmy się więcej o technologii ekstrakcyjnej.

Czym jest odkurzacz ekstrakcyjny?

Odkurzacz ekstrakcyjny staje się coraz częściej stosowanym urządzeniem do sprzątania. Bywa wykorzystywany zarówno przez osoby prywatne, jak i pracowników profesjonalnych firm zajmujących się sprzątaniem zarówno powierzchni biurowych, jak i przemysłowych. Odkurzacz ekstrakcyjny to przede wszystkim innowacyjna technologia czyszczenia powierzchni tapicerowanych, dywanów, wykładzin czy firan, a co ważne, także i posadzek czy podłóg drewnianych.

Co wpływa na wyjątkowość tych urządzeń?

To połączenie dwóch ważnych funkcji sprzątania, jakimi są pranie i odkurzanie. Scalenie obydwu tych procesów przekłada się na bardzo szczegółowe, dokładne i staranne czyszczenie powierzchni, a jednocześnie zapewnianie optymalnych warunków higienicznych dzięki całkowitemu usunięciu drobnoustrojów, bakterii, wirusów i innych alergenów.

Jak zbudowane są odkurzacze ekstrakcyjne?

Odkurzacz ekstrakcyjny składa się z kilku części konstrukcyjnych. Do pierwszego ważnego elementu składowego należy zaliczyć dwa zbiorniki. Pierwszy służy do zalania czystej wody wraz z detergentem, drugi gromadzenia zabrudzonej wody i wszystkich wciąganych przez odkurzacz nieczystości.

Drugim ważnym elementem jest lanca, która wyrzuca na zanieczyszczoną powierzchnię wodę z detergentem pod dużym ciśnieniem. Trzeci element konstrukcyjny to turbina ssąca, czyli najbardziej znamienna część odkurzacza, która służy do wciągania nieczystości.

Jak działa taki odkurzacz?

Odkurzacz ekstrakcyjny łączy w sobie pranie i sprzątanie. Pierwszym etapem jest wyrzucenie wody wraz z detergentem czyszczącym pod dużym ciśnieniem na zabrudzoną powierzchnię. Im większa moc odkurzacza, tym większe ciśnienie robocze, a tym samym siła uderzenia wody w cząsteczkę brudu. Dzięki temu, rozpada się ona i odrywa od powierzchni.

Spieniona woda dociera do najgłębszych warstw włosia w dywanie, rozbijając nawet najniżej ulokowane alergeny, bakterie, kurz i brud. Drugi etap sprzątania to praca turbiny ssącej. Jej zadaniem jest wciągnięcie brudnej już wody oraz wszystkich zarazków i zanieczyszczeń znajdujących się na odkurzanej powierzchni. Dokładnie tak działa Viper Car 275.

Viper Car 275

profesjonalny odkurzacz piorący viper car 275Viper Car 275 – to odkurzacz ekstrakcyjny, który dzięki olbrzymiej sprawności ma głównie zastosowanie przemysłowe. Głównym atutem tego modelu jest moc odkurzacza. Wynosi ona aż 2000 W, co zapewnia naprawdę wysoką jakość sprzątania. Urządzenie wyposażone jest w dwa bardzo pojemne zbiorniki. Pojemnik na czystą wodę liczy 25 litrów, a na zanieczyszczenia aż 75 litrów. Zapewnia to możliwość długotrwałego wykonywania pracy.

Odkurzacz posiada cztery kółka, które pozwalają na łatwe przesuwanie urządzenia, a ergonomiczne kształty zapewniają wysoki komfort pracy operatora. Wysokiej jakości filtr materiałowy zapewnia zatrzymywanie kurzu, wirusów i alergenów. Odkurzacz wyposażony jest w długi wąż ssący oraz dwie rury przedłużające, co zapewnia szerokie możliwości dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej z precyzyjnymi wykończeniami połączeń poszczególnych elementów. Dzięki temu, urządzenie charakteryzuje się olbrzymią wytrzymałością.

Viper Car 275 możesz zamówić tutaj – https://multi-matic.pl/produkty/profesjonalny-odkurzacz-pioracy-car-275-viper/

Opinie

Użytkownicy odkurzacza Viper Car 275 podkreślają przede wszystkim bardzo wysoką sprawność usuwania zanieczyszczeń. Viper Car 275 czyści nawet najtrudniejsze zabrudzenia i z łatwością odrywa je od powierzchni, zapewniając jej świeży wygląd i przywracając dawny blask. Dogłębne oczyszczanie znacznie regeneruje wygląd dywanu czy wykładziny. Wielu użytkowników ceni sobie łatwą obsługę i swobodę operowania urządzeniem.

Pozytywne opinie zbiera także ergonomiczny kształt ssawek, który zapewnia im łatwe docieranie do trudno dostępnych miejsc. Viper Car 275 łączy w sobie efektywność pracy i swobodę operowania urządzeniem. W oczach wielu użytkowników przekłada się to na znaczne zredukowanie czasu sprzątania oraz usprawnienie tego procesu. Wysoka jakość pozbywania się zanieczyszczeń przekłada się także na zmniejszenie ilości koniecznych czynności sprzątających w ciągu jednego tygodnia.

Źródło: https://multi-matic.pl/
Myjki parowe i urządzenia czyszczące Multi-Matic.pl
ul Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn
info@multi-matic.pl
+48 508 017 831

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *