2022-03-01

Oświetlenie magnetyczne ArchLines – innowacyjny system o prostym montażu

Oświetlenie już dawno przestało pełnić funkcję wyłącznie praktyczną – liczą się również jego właściwości dekoracyjne. Właściwie dobrane atrakcyjnie eksponuje ciekawe elementy wyposażenia wnętrza. Coraz większe znaczenie ma prostota montażu, dlatego oświetlenie magnetyczne ArchLines marki SternLight jest warte uwagi. Z jakich elementów składa się nowoczesny system?

System Sternlight Archlines – innowacyjne oświetlenie szynowe

Dostosowanie oświetlenia do indywidualnych upodobań oraz zmieniających się potrzeb jest coraz łatwiejsze dzięki systemowi szynowemu i profilom magnetycznym. Możesz wybierać pomiędzy profilami wpuszczanymi oraz natynkowymi – w zależności od rodzaju sufitu. Magnetyczne systemy oświetleń wyróżniają się dyskretnym designem i wieloma możliwościami tworzenia przyjemnej atmosfery.

Systemy oświetleń do różnych sufitów

Innowacyjny system magnetyczny oświetlenie zamienia w efektowny punkt aranżacji wnętrza o bezproblemowym montażu. W sufitach betonowych stosuje się profile natynkowe, które przykręca się bezpośrednio do sufitu. Taki sposób montażu powoduje, że profile są widoczne. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ estetyka produktów SternLight ArchLines jest minimalistyczna i doskonale komponuje się z pozostałymi elementami wykończeniowymi. Na dodatek do wyboru są profile niskie oraz wysokie, białe i czarne, co umożliwia stworzenie przyjemnej aranżacji.

Również w sufitach podwieszanych oświetlenie magnetyczne doskonale się sprawdza. Tutaj stosuje się profile wpuszczane, których nie widać. Dostępne są profile do montażu podtynkowego płytkiego lub głębokiego. Sufit podwieszany daje możliwość jeszcze estetyczniejszego zaaranżowania każdego wnętrza. Jednak niezależnie od tego, jaki sufit jest u Ciebie, system magnetyczny zapewnia wygodny i atrakcyjny montaż oświetlenia.

Oświetlenie magnetyczne – rodzaje opraw

System magnetyczny Sternlight Archlines jest wyjątkowy, ponieważ oprawy można zamontować w każdym miejscu listwy. Dlatego zmiana punktów oświetleniowych lub chęć dodania nowego nie wymaga wizyty elektryka. Oprawy, które już są zamontowane, można bez problemu przestawiać. Wszystkie rodzaje opraw znajdziesz na stronie Sklepmo.pl/system-magnetyczny-oświetlenia. Są to oprawy typu: SPOT, STRIPE i DOTS.

Nowoczesne systemy oświetleń magnetycznych stanowią doskonałe rozwiązanie do różnych pomieszczeń. Z ich pomocą bez wysiłku oświetlisz salon, ważne strefy w kuchni, przedpokój lub korytarz. Sprawdzają się w aranżacjach domu lub mieszkania, ale też w przestrzeniach komercyjnych. Są polecane wszędzie tam, gdzie gra świateł odgrywa ważną rolę. Tworzą przyjemny klimat w holach i korytarzach hoteli, a także pomagają w atrakcyjnym wyeksponowaniu obrazów oraz innych dzieł sztuki w galeriach oraz muzeach.

Oświetlenie magnetyczne – oprawa z efektem nieba

System Sternlight Archlines to nie tylko standardowe oprawy oświetleniowe – nowością jest Blunami, czyli oprawa symulująca światło słoneczne i nieboskłon. Zapewnia światło bardzo zbliżone do słonecznego. Jest polecana do pomieszczeń, gdzie w ogóle nie ma okien lub jest słaby dostęp do naturalnego światła.

 

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *