2017-02-28

Postanowienia noworoczne od Google

Jak co roku większość z nas wraz z Nowym Rokiem deklaruje przed sobą lub innymi, postanowienia, co będziemy chcieli zmienić, co poprawić lub co wprowadzić w życie w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Teraz mamy możliwość podzielić się tymi postanowieniami z całym światem. Taką możliwość udostępnia nam gigant Google. Google uruchomił interaktywną mapę postanowień noworocznych.

Możemy na niej umieścić własne cele na 2013 rok, a także przyjrzeć się postanowieniom, które będą starali się wykonać mieszkańcy z różnych zakątków naszej planety. Postanowienia możemy filtrować według kategorii, jak np. zdrowie, kariera, czy miłość. Gigant z Mountain View w ciekawy sposób wykorzystał także swoją usługę tłumaczeniową.

Tłumacz Google

Dzięki Tłumaczowi Google, możemy bowiem przeglądać postanowienia z całego świata przetłumaczone, mniej lub bardziej dokładnie, na nasz ojczysty język.

Warto dodać, że w celu dodania naszego postanowienia nie musimy się nigdzie rejestrować, czy logować na konto Google – wystarczy udać się na stronę google.com/zeitgeist/2012/resolutions/, wybrać kategorię, wpisać postanowienie oraz podać kod pocztowy i państwo (w celu umieszczenia postanowienia na mapie).

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *