2019-01-13

3 profesjonalne odkurzacze parowe, które cieszą się dobrą opinią!

W ostatnich latach robią wręcz furorę wśród urządzeń wykorzystywanych do dbania o czystość pomieszczeń. Profesjonalny odkurzacz parowy, o nim mowa, to urządzenie wysokiej jakości, które bazuje nie tylko na czyszczeniu, ale również dezynfekowaniu powierzchni. Bojler podgrzewa wodę i zamienia ją na parę wodną.

Jest ona wystrzeliwana pod ciśnieniem na zabrudzoną powierzchnię. Siła uderzenia rozbija cząsteczki brudu i je usuwa, a jej wysoka temperatura zabija drobnoustroje i inne alergeny, zapewniając wysoki standard higieniczny. Jednocześnie, wszystkie oderwane od powierzchni zanieczyszczenia oraz wilgoć, jest zasysana do odkurzacza przy wykorzystaniu turbiny ssącej.

Steam Box VAC Mini 10 bar Tecnovap

To profesjonalny odkurzacz parowy, który pracuje w oparciu o ciśnienie robocze sięgające wartości dziesięciu barów. Parametr ten zapewnia wysoką skuteczność usuwania trudnych zanieczyszczeń. Jednocześnie, jest to urządzenie łatwe w obsłudze i przechowywaniu. Uchodzi bowiem za najmniejszy produkt wśród odkurzaczy parowych, które wykorzystują takie ciśnienie.

odkurzacz parowy stem box vac mini 10 bar

Odkurzacz został wyposażony w bardzo przydatną funkcję automatycznego uzupełniania wody, dzięki czemu może pracować bez przerwy, z kolei grzałki posiadają system samoczyszczenia co sprawia, że korzystanie z urządzenia jest wygodne. Odkurzacz jest silny, wyróżnia się mocą na poziomie 1200W, a temperatura pary osiąga aż 180 stopni Celsjusza, co przekłada się na skuteczne zabijanie zarazków i dezynfekowanie powierzchni.

Carmen Mini Inox Tecnovap

To urządzenie idealnie sprawdzi się przy zastosowaniu w hotelach, restauracjach, pomieszczeniach biurowych, a także w domach mieszkalnych. Przeznaczony jest zarówno do profesjonalnego wykorzystania przez firmy sprzątające, jak i indywidualnego użytku. Odkurzacz wykorzystuje ciśnienie robocze o wartości sześciu barów.

odkurzacz parowy carmen mini inox

To idealna wartość do wysokiej jakości sprzątania w pomieszczeniach wyżej wymienionych. Moc odkurzacz o wartości 1200W zapewnia dużą skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń. Temperatura pary czyszczącej osiąga 165 stopni Celsjusza. W urządzeniu zastosowano wygodne rozwiązania jak automatyczne uzupełnianie bojlera czy samoczyszczące grzałki.

Aida Baby 5 bar Tecnovap

Jest to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w każdym domostwie. Jego zastosowanie znacznie przyspieszy czas potrzebny na zapewnienie czystości w pomieszczeniach. Urządzenie wykorzystuje ciśnienie robocze o wartości pięciu barów, które w pełni wystarczy do skutecznego sprzątania w pomieszczeniach domowych. Odkurzacz został wyposażony w końcówkę przypominającą nieco pistolet roboczy.

odkurzacz parowy aida baby 5 bar

Dzięki temu, można dotrzeć do wąskich szczelin i czyścić nawet trudno dostępne miejsca. Wysoka moc odkurzacza 1200W zapewnia wydajne zasysanie zanieczyszczeń. Temperatura pary osiąga stopień 158 stopni Celsjusza. Taka wartość w pełni wystarczy, by usunąć wszelkie drobnoustroje, które w większości giną w temperaturze 75-80 stopni Celsjusza. Jest to zatem idealne, małe, łatwe w przechowywaniu i obsłudze urządzenie, które zapewni wysoki standard higieniczny w pomieszczeniach mieszkalnych.

Odkurzacze parowe profesjonalne – pełna oferta – https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/odkurzacze-profesjonalne/odkurzacze-piorace/odkurzacze-parowe/ 

Porównywarka cen sprzętu RTV

2 komentarze - 3 profesjonalne odkurzacze parowe, które cieszą się dobrą opinią!

  1. Mateusz pisze:

    Dzięki za polecenie szukam jakiegoś do wykładzin w firmie bo sprzątaczka się upomina.

  2. Firma Tecnovap oraz ich parownice są rewelacyjne! I długowieczne. Producent istnieje na rynku wiele lat i zdążył już wdrożyć do maszyn wiele usprawnień technologicznych, które czynią te urządzenia praktycznie bezawaryjnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *