2019-12-30

Rodzaje gniazdek na świecie

Dziś wyjazdy za granicę nie są czymś zarezerwowanym wyłącznie dla najbardziej majętnych. Wraz z otwarciem granic świat niejako się zmniejszył i z każdym rokiem coraz więcej osób podróżuje zarówno w celach zarobkowych jak i turystycznych. Wyjeżdżając za granicę zabiera się ze sobą swój mobilny sprzęt, jednak na miejscu szybko okazuje się, że gniazdko odstaje wyglądem od znajomych rozwiązań znajdujących się w polskich ścianach. Wtedy na szybko stara się kupić przejściówkę. Jadąc do Anglii podróżujący są już przygotowani, w sklepach sieciowych bez problemu można kupić przejściówkę z gniazdka angielskiego na wariant polski. Co jednak w sytuacji, gdy jedzie się dalej?

Gniazdka różnią się od siebie i to znacznie, a dostanie przejściówki na miejscu nie zawsze jest możliwe. W rezultacie sprzęt, który miał służyć wydajnie i pozwolić pozostać w stałym kontakcie ze świętem, leży i się kurzy czekając na rozwój sytuacji. Użytkownik z kolei lata po mieście oraz przegląda aukcje starając się w jak najkrótszym czasie załatwić adapter.

Częste podróżowanie ze sprzętem

Jeśli dużo podróżuje się np. biznesowo po całym świecie, to z czasem w domu w szufladzie liczba przejściówek do gniazdek potrafi zwiększyć się do kilkunastu. Bez przejściówki nie da się naładować laptopa, tabletu oraz telefonu – czyli wszystkiego co niezbędne dla nowoczesnego użytkownika. Niektóre przejściówki posiadają gniazda USB, dzięki którym można ładować kilka urządzeń jednocześnie, jednak najpierw przejściówkę trzeba mieć. Przewalanie zawartości szuflady w poszukiwaniu odpowiedniego wariantu – o ile został wcześniej kupiony, który wpasuje się w wymiary gniazdek na obczyźnie nie jest żadnym rozwiązaniem. Na szczęście wszystkie gniazdka da się sprowadzić do jednego adapteru.

Uniwersalny poskramiacz gniazdek

Uniwersalny adapter od Green Cell pozwala zrezygnować na zawsze z dokupowania nowych przejściówek. Jest on kompatybilny z gniazdkami z ponad 150 krajów. Jeden adapter do gniazdek by połączyć je wszystkie – to rozwiązanie, którego kupna każdy często jeżdżący po świecie podróżnik szybko sobie pogratuluje. Adapter Green Cell ma małe kompaktowe wymiary oraz wyposażony jest w dodatkowe 2 gniazda USB, dzięki którym będzie można jednocześnie ładować laptop, tablet i telefon. Oszczędza się przy tym na czasie – nie trzeba już priorytetyzować, który sprzęt najpierw będzie szedł do energetycznego koryta.

Uniwersalny adapter to dodatek priorytetowy do bagażu każdego podróżnika, niewielkie wymiary pozwolą spakować go bez najmniejszych problemów, a szeroki zakres funkcjonalności pozwoli w czasie wyjazdu skupić się na innych priorytetach niż zamartwianie się stanem baterii. Szukając rozwiązania, które zdejmie z barków kilka zbędnych problemów podczas wyjazdów warto zainteresować się uniwersalnym adapterem od Green Cell. Z pewnością okaże się on inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Materiał przygotowany przez Świat Baterii.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *