2018-05-14

Najbardziej funkcjonalne stoły montażowe do serwisu elektroniki. TOP 3

Każdy właściciel serwisu elektroniki precyzyjnej zdaje sobie sprawę z konieczności stosowania precyzyjnych narzędzi w swoim fachu. Podstawą, która musi być solidnym fundamentem jest stół montażowy z odpowiednio dobranym wyposażeniem.

Dzisiaj z pomocą polskiego producenta wyposażenia przemysłowego RA Construction wybieramy 3 modele, które są stworzone do pracy z elektroniką.

Prosty stół montażowy z oświetleniem i półką

prosty stół montażowy z oświetleniem i półkąKonstrukcja stołu składa się ze spawanych elementów, które intuicyjnie składają się w jedną całość. Blat stołu dostępny jest w dwóch wariantach wymiarowych: 1150×700 oraz 1650×700 mm. Duża powierzchnia robocza oraz odpowiednie oświetlenie blatu zapewniają wysoką swobodę pracy.

Dzięki swojej uproszczonej konstrukcji, wysokiej sztywności oraz bardzo dobremu stosunkowi ceny do jakości, to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań.

Producent RA Construction oferuje adaptację swoich stołów montażowych do standardów ESD. Wystarczy zadzwonić i zamówić stanowisko monterskie, a konsultanci chętnie pomogą dobrać niezbędne wyposażenie dodatkowe. Produkty objęty 12 miesięczną gwarancją producenta.

Stół montażowy do pracy z komputerem

stół montażowy do pracy z komputeremW porównaniu do poprzedniego stanowisko zostało rozbudowane o dodatkową półkę nad blatem, mocowanie do monitora w standardzie VESA, półkę pod komputer oraz klawiaturę.

Dodatkowo zastosowana ścianka tylnia umożliwia zamontowanie pojemników magazynowych.

Dobrane wyposażenie dodatkowe pozwala na pracę z komputerem bez ograniczania powierzchni roboczej blatu.

Stół posiada dwie półki o wymiarach 1650×300 mm.

Cena stołów montażowych producenta RA Construction jest atrakcyjna i konkurencyjna na polskim rynku.

Stół montażowy ze ścianką perforowaną

W przypadku gdy półki nad i pod blatem nie zdadzą egzaminu producent oferuje rozwiązanie pozwalające na jeszcze lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowej przy stole.

stół montażowy ze ścianką perforowanąStół montażowy ze ścianką na narzędzia został dodatkowo wyposażony w tylnią ściankę z pojemnikami magazynowymi.

Oświetlenie o mocy 2×36 W umieszczono centralnie nad blatem stołu. Chcąc zastosować oświetlenie o większym natężeniu wystarczy poradzić się konsultanta na stronie producenta. Inżynierowie dobiorą stosowne oświetlenie do charakteru pracy wykonywanej na stanowisku.

Najbardziej funkcjonalne stoły montażowe do serwisu elektroniki. TOP 3
5 (100%) 2 votes

Porównywarka cen sprzętu RTV

1 komentarz - Najbardziej funkcjonalne stoły montażowe do serwisu elektroniki. TOP 3

  1. Marcinek14 pisze:

    Taki stół to po prostu skarb, bez niego takie prace idą dużo ciężej. Taki montaż tht w złych warunkach to tragedia. Masa małych elementów, trzeba być dokładnym i mieć kontrolowane warunki. Przy takim rozwiązaniu można położyć sobie na spokojnie lampkę, czy narzędzia w pobliżu miejsca pracy. Świetna sprawa, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *