2019-02-07

Viper DSU10 – mały i lekki odkurzacz hotelowy

Viper DSU10 to najmniejszy odkurzacz hotelowo-biurowy wśród modeli DSU Viper. Jest on przeznaczony do pracy w pomieszczeniach firmowych, hotelowych, szkołach czy szpitalach. Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia wynosi dziesięć litrów. Urządzenie to z powodzeniem odnajdzie się także w mniejszych przestrzeniach, jak małe sklepiki, butiki czy ich zaplecza.

Mały odkurzacz – duża moc silnika

Usuwany brud może być gromadzony w zbiorniku obudowy lub w specjalnie montowanych workach. Mniejszy pojemnik na zanieczyszczenia, nie oznacza, że odkurzacz odznacza się słabsza siłą ssania. Urządzenie wykazuje bardzo wysoki poziom usuwania kurzu oraz zanieczyszczeń suchych i zapewnia zadowalające standardy higieniczne.

Jest to możliwe dzięki potężnemu silnikowi o mocy 880 W. To właśnie on zapewnia możliwość bardzo dobrego ssania i usuwania zanieczyszczeń i kurzu ulokowanego nawet głęboko we włosiu dywanu.

Odkurzacz przeznaczony jest do sprzątania zarówno na podłodze, jak i powierzchniach materiałowych, jak tapicerka, dywany czy różnego rodzaju wykładziny.

dsu 10 viper podczas odkurzacznia

Zalety odkurzacza DSU10 Viper

Olbrzymią zaletą modelu jest swoboda obsługi. Produkt posiada bardzo łatwy dostęp do zbiornika z brudem, dzięki czemu jego opróżnianie jest wyjątkowo łatwe. Komfortowe jest także operowanie urządzeniem. Zapewniają to duże koła ulokowane z tyłu odkurzacza.

Dzięki nim możliwe jest łatwe przemieszczanie urządzenia, co umożliwia także łatwe sprzątanie w każdym zakamarku. Odkurzacz został wykonany z solidnego i wytrzymałego PCV, które w dużym stopniu chroni urządzenie przed uszkodzeniami, a jednocześnie czyni je niezwykle lekkim. Ergonomiczne rozwiązania zapewniają także komfort operatorowi i sprawiają, że odkurzanie nie jest męczące.

Producent w zestawie zapewnia ssawkę tapicerską, podłogową, szczelinową i okrągła z włosiem. Klient otrzymuje także bardzo elastyczny wąż, który z łatwością dotrze w każdy zakamarek, wąską przestrzeń pod łóżkiem czy za szafką. Odkurzacz ten umożliwia także czyszczenie wysokich powierzchni. Jest to możliwe dzięki dwóm długim rurom, które są dodane do zestawu.

Viper DSU10 – mały i lekki odkurzacz hotelowy
5 (100%) 1 vote

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *