2019-02-07

Viper DSU12 – mocny odkurzacz hotelowy

Viper DSU12 to pośrednia forma odkurzacza biurowo-hotelowego pod kątem pojemności zbiornika na nieczystości. Liczący dwanaście litrów pojemnik, pozwala na długotrwałe użytkowanie urządzenia bez konieczności częstego jego opróżniania. Urządzenie umożliwia zamontowanie także worka, którego zadaniem będzie zbieranie kurzu.

Podobnie jak pozostałe modele DSU Viper, odkurzacz ten posiada bardzo potężny silnik, którego moc wynosi aż 880 W. Wg naszej opinii jest to wartość, która przekłada się na bardzo dokładne sprzątanie. Urządzenie odznacza się bowiem wysoką siłą ssania, co pozwala na zbieranie kurzu i nieczystości suchych z najgłębszych warstw materiału, np. włosia dywanu.

Tak wygląda ten model odkurzacza w rozbudowanym katalogu urządzeń czyszczących Multi-Matic.pl.

Gdzie wykorzystać odkurzacz Viper DSU12?

Odkurzacz Viper DSU12 przeznaczony jest do wysokiej jakości sprzątania w miejscach, które wymagają zachowania olbrzymich standardów higienicznych ze względu na dużą ilość osób przewijających się w pomieszczeniach.

Idealnie sprawdzi się do sprzątania pokoi i korytarzy hotelowych, biurowych czy szkolnych.

Urządzenie w zestawieniu z dużą siłą sprzątania jest stosunkowo ciche, co sprawia, że nie przeszkadza w pracy czy odpoczynku gości hotelowych.

Funkcja ECO – mniejszy pobór energii

Viper DSU12 to rozwiązanie nie tylko skuteczne ale i ekonomiczne. Posiada ono funkcję eco, którą aktywuje się poprzez wciśnięcie jednego przycisku, który zmniejsza pobór energii.

Wysoka jakość odkurzania idzie tu w parze z korzystnym wpływem na jakość powietrza panującego w pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości filtracji dzięki zamontowanemu filtrowi HEPA, którego skuteczność w zatrzymywaniu mikroskopijnych drobinek wynosi aż 99%. Dzięki temu, wciągany kurz, alergeny i bakterie nie wydostają się z powrotem poprzez różnego rodzaju szczeliny. Powietrze w pomieszczeniu staje się świeże i przyjemne.

Odkurzacz, podobnie jak wszystkie modele DSU Viper jest bardzo wygodny w obsłudze. Zawdzięcza to zamontowanym dużym tylnym kołom. Ich obecność umożliwia bardzo łatwe przemieszczenie odkurzacza, które nie wymaga nakładu sił. Cztery różne ssawki dodane do zestawu sprawiają, że odkurzacz może służyć do czyszczenia dywanów, tapicerek, podłogi i może z duża swobodą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

 

Viper DSU12 – mocny odkurzacz hotelowy
5 (100%) 1 vote

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *