2018-03-09

Zmywarka do zabudowy do małej kuchni

Małe kuchnie są niezwykle trudne do zaaranżowania. Najtrudniejsze jest jednak zmieszczenie w ograniczonej przestrzeni wszystkich niezbędnych sprzętów AGD. Czy jednak posiadacze małych kuchni muszą rezygnować z posiadania takiego praktycznego urządzenia, jakim jest zmywarka? Niekoniecznie! Idealnym wyborem dla nich będzie bowiem zmywarka Beko do zabudowy o szerokości 45 cm.

Zmywarka do zabudowy meblowej z ukrytym panelem sterowania

W małych kuchniach idealnie sprawdzą się małe zmywarki przeznaczone do całkowitej zabudowy. W celu zainstalowania urządzenia potrzebne będą front meblowy, który zostanie zamocowany z przodu urządzenia, listwa cokołowa oraz blat meblowy. Dzięki temu możliwe będzie umieszczenie zmywarki w ciągu mebli kuchennych oraz zaoszczędzenie cennej przestrzeni w małej kuchni.

Jeśli zależy nam także na tym, aby zmywarka była całkowicie niewidoczna z zewnątrz, postawmy na model wyposażony w ukryty panel sterowania. Posiada go m. in. zmywarka Beko DIS28020. Panel sterujący zlokalizowany jest w górnej krawędzi drzwi urządzenia, a po ich zamknięciu staje się całkowicie niewidoczny, co wpływa na estetykę oraz spójny wygląd stylowych mebli kuchennych.

Zmywarka Beko do zabudowy – idealny wybór do małych kuchni

W ofercie marki Beko znajdziemy kilka modeli zmywarek przeznaczonych do zabudowy meblowej. Posiadacze małych kuchni powinni skoncentrować się jednak na mniejszych modelach o szerokości 45 cm. Taki rozmiar zmywarki idealnie sprawdzi się bowiem w małej kuchni, gdzie każdy oszczędzony centymetr ma ogromne znaczenie dla wygody i estetyki pomieszczenia.

Zmywarka Beko, mimo swoich niewielkich rozmiarów, jest jednak urządzeniem całkiem pojemnym. Większość dostępnych w sprzedaży modeli bez trudu pomieści w sobie bowiem aż 10 kompletów naczyń na raz. Taka pojemność będzie całkowicie wystarczająca nie tylko dla par i singli, ale także dla rodziny z dziećmi.

Oszczędność wody i prądu

W przypadku, gdyby dostępna ilość miejsca w zmywarce okazała się jednak niewystarczająca, by umyć wszystkie naczynia za jednym zamachem, możemy mycie rozłożyć na dwa razy. Zmywarka Beko jest bowiem także urządzeniem, które charakteryzuje się niskim poborem prądu oraz małym zużyciem wody.

Większość oferowanych przez markę Beko zmywarek do zabudowy posiada bowiem klasę energetyczną A++. Zużycie wody to z kolei zaledwie 9 litrów na cykl mycia. Możemy więc korzystać z niej na co dzień bez obaw, że intensywne użytkowanie zmywarki negatywnie odbije się na wysokości naszych rachunków za prąd i wodę.

Jak widać, posiadacze małych kuchni nie muszą być skazani na ręczne mycie naczyń. Szeroka na zaledwie 45 cm i przeznaczona do zabudowy zmywarka Beko w Neonet.pl to bowiem sprzęt stworzony specjalnie z myślą o pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Idealnie sprawdzi się więc w każdej, nawet najmniejszej kuchni oraz zadba o naszą wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Zmywarka do zabudowy do małej kuchni
5 (100%) 3 votes

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *