2019-07-08

Bissel Big Green – czy warto kupić profesjonalny odkurzacz piorący?

Jaki powinien być idealny odkurzacz piorący? Czy w zakresie doboru tego sprzętu można pogodzić ze sobą wymagania stawiane przez Klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa? Odpowiedzi na te pytania można zawrzeć w trzech słowach: Bissel Big Green. Jest to odkurzacz piorący, który sprawdzi się w każdych warunkach, a poniżej napiszemy dlaczego.

Sekret tkwi w szczotce

Integralnym elementem odkurzacza Bissel Big Green są szczotki wykonane w technologii Drift Lifter Power Brush. Ich konstrukcja ułatwia podnoszenie włosia, a następnie wprowadzanie do jego struktury szamponu i – na samym końcu – usuwanie nawet trudnych plam. To jednak nie wszystko.

Z układem tym współpracuje dedykowany regulator przepływu wody, który ułatwia kontrolę ilości wprowadzanej cieczy, przyspieszając, bądź spowalniając proces czyszczenia. Rozwiązanie to ułatwia czyszczenie wyjątkowo brudnych plam i – w razie potrzeby – oszczędność wody.

Funkcjonalność konstrukcji

Choć sednem odkurzacza Bissel jest zaawansowany system szczotek czyszczących, to nie można mu odmówić jeszcze jednej, istotnej zalety. Jest nią mianowicie ergonomia pracy, która wyraża się poprzez zastosowanie specjalnego, funkcjonalnego ramienia.

bissel big green

Zamów Bissel Big Green.

Jego specyficzna, łamana konstrukcja ułatwia pracę w każdych warunkach i to niezależnie od wysokości danego Użytkownika. Dzięki niemu poruszanie się odkurzaczem po dowolnej powierzchni jest proste i nie wymaga dużego nakładu siły. Masywna struktura ramienia doskonale poradzi sobie nawet z dużymi przeciążeniami, zapewniając urządzeniu trwałość i sprawne działanie na długie lata.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Odkurzacz Bissel Big Green to sprzęt dostosowany do relatywnie dużych powierzchni. Kabel zasilający o długości 8 metrów znacznie zwiększa promień efektywnej pracy, którą dodatkowo potęguje duża ssawa o średnicy 26 cm. To jednak nie wszystko. W wyposażeniu standardowym urządzenia znajdziemy również ssawkę tapicerską o długości 15 cm i dedykowany wąż do prania tapicerek o długości prawie 3 m. Producent zapewnia również szereg dodatków w postaci ssawek dedykowanych do różnych zastosowań, w tym usuwania sierści, mycia schodów i czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

Podsumowując, odkurzacz marki Bissel to doskonały sprzęt przeznaczony zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak też dla małych i średnich firm. Sprzyja temu jego zaawansowana, ergonomiczna konstrukcja i duży zasięg pracy. Nie bez znaczenia jest też ogromna liczba akcesoriów, z których może skorzystać nawet duża, specjalistyczna firma sprzątająca.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *