2022-09-12

Chroń swoje rzeczy i zamontuj inteligentny zamek meblowy na kartę zbliżeniową RFID

Bezpieczeństwo to podstawa i to nie tylko w odniesieniu do człowieka. Posiadanie drogocennych i ważnych z punktu widzenia użytkownika rzeczy to czytelny powód, dla którego warto zadbać o właściwą ochronę tych przedmiotów. W tym celu korzysta się z różnego rodzaju skrytek. Niestety, ich stopień ochrony jest uzależniony głównie od ich interfejsu. Klasyczne zamki nie są już tak skuteczne, jak nowoczesne rozwiązania. Przyszłość to inteligentny zamek na kod PIN.

Jak to działa?

Zasada działania elektronicznego zamka meblowego jest bardzo prosta. Jego integralnym elementem jest interfejs, czyli czujnik odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie zamka. W naszej ofercie mamy systemy, które wyróżniają się bardzo wysokim stopniem innowacyjności. Aktywują się one po:

– zbliżeniu karty RFID, którą wystarczy jedynie przyłożyć do urządzenia, aby można było otworzyć zamek,

– wprowadzeniu kodu PIN, którego liczba znaków jest uzależniona od konstrukcji zamka i preferencji użytkownika,

– dotknięciu palcem, poprzez wbudowany czujnik linii papilarnych.

Więcej na https://biofinger.pl/niewidoczne-ukryte-elektroniczne-zamki-meblowe-do-szuflad-szafek-gablot-drzwi/

Zalety, czyli dlaczego warto wybrać ten system?

Inteligentny zamek na kod PIN, kartę RFID lub odcisk palca ma mnóstwo zalet. Po pierwsze, jest on odporny na zakłócenia. Osoba, która nie posiada karty zbliżeniowej i nie zna kodu PIN, nie jest w stanie podsłuchać transmisji sygnału, która ma miejsce w trakcie autoryzacji. Po drugie, cały system działa bardzo dyskretnie. Osadzenie go wewnątrz zamka meblowego jest bardzo pomysłowym, a zarazem niestandardowym rozwiązaniem. W praktyce oznacza to, że penetracja systemu zabezpieczeń jest bardzo trudna. Wreszcie po trzecie, system ten może opierać się na wielowarstwowym systemie autoryzacji. Takie rozwiązanie jest polecane zwłaszcza tym osobom, które obawiają się, że stracą dostęp do swojej karty RFID. Dzięki niemu zamek zostanie otwarty jedynie wówczas, gdy poprawna autoryzacja zostanie przeprowadzona dwoma systemami (np. kartą RFID i kodem PIN).

Inteligentny zamek na kod PIN a konkurencja

Owszem, inteligentny zamek na kod PIN, kartę RFID lub brelok zbliżeniowy to rozwiązanie, które często jest podrabiane przez innych producentów zabezpieczeń. Tak jest również w przypadku naszych systemów. W ostatnich latach pojawiło się sporo podróbek naszych zamków, które — co trzeba podkreślić — w najmniejszym stopniu nie dorastają do naszego poziomu. Dlaczego? Oto powody!

1. Oferujemy naszym klientom nie tylko inteligentny zamek na kod PIN, ale kompleksowo funkcjonujące rozwiązanie, które jest zabezpieczone odpowiednio wzmocnioną obudową. Dzięki temu cała „elektronika” naszego urządzenia jest skutecznie chroniona przed próbą penetracji z zewnątrz.

2. Nasze zamki są zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik miał całkowitą pewność co do ich niezawodności. Dostępne w naszej ofercie systemy automatycznej zależności zostały poddane wielokrotnym testom, które potwierdziły ich sprawność nawet w przypadku bardzo dużego obciążenia pracą.

3. Naszym Klientom oferujemy zamki posiadające wszystkie najważniejsze certyfikaty ważne na terenie Unii Europejskiej. Niestety, nie można tego samego powiedzieć o produktach konkurencyjnych, które nie tylko nie posiadają stosownej dokumentacji, ale też często ulegają awariom.

4. Przygotowaliśmy zestaw zamków ze specjalnymi, wzmacnianymi obudowami. W przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych nasze zamki wyposażone są w cynkowe narożniki, które stabilizują zamek w trakcie pracy i gwarantują jego niezawodną pracę.

Nowoczesne i zaskakujące rozwiązania

Jesteśmy firmą działającą w sposób innowacyjny, dlatego dostarczamy na rynek coraz to bardziej funkcjonalne, niezawodne i być może zaskakujące rozwiązania. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko zamek na kod PIN, odcisk palca lub kartę RFID. Posiadamy również specjalne zamki, które otwiera się za pośrednictwem breloków i pastylek zbliżeniowych. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i dyskretne, dzięki czemu jego posiadacz może zapewnić swoim przedmiotom maksimum bezpieczeństwa. W razie potrzeby nasze systemy mogą również korzystać z interfejsu Bluetooth. Jest to rozwiązanie stworzone dla tych osób, które lubią cieszyć się możliwościami, jakie dają nowoczesne technologie. Dzięki nam korzystanie z potencjału, który oferują nowoczesne zamki meblowe, może być dostępne w każdej firmie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza firma Biofinger.pl to doświadczony dostawca nowoczesnych technologii zabezpieczeń. Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejszą kwestią pozostaje bezpieczeństwo rzeczy osobistych klienta. Oferując dostęp do innowacyjnych systemów zabezpieczeń, stale dbamy o to, by nasi klienci mogli z nich korzystać w sposób zapewniający jak najwyższą wygodę użytkowania. Tym samym wprowadzamy na rynek technologię, która ma być przede wszystkim bezpieczna, ale też ergonomiczna i dopasowana do możliwości finalnego użytkownika.

Podsumowując, oferujemy coś więcej niż tylko inteligentny zamek na kod PIN. Stawiamy przede wszystkim na technologię, która ma być jak najbardziej przyjazna użytkownikowi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *