2022-12-21

Dlaczego ochrona smartfona jest ważna? Wybieramy etui na telefon!

Ochrona telefonu jest niezwykle ważna. Upadek z wysokości może spowodować pęknięcie ekranu. Z kolei noszenie komórki bezpośrednio w kieszeni bardzo często prowadzi do porysowania obudowy. Aby zabezpieczyć się przed zniszczeniem telefonu i narażeniu się na niepotrzebne koszty, warto zainwestować w jego ochronę.

W jaki sposób można zabezpieczyć telefon?

Etui, plecki i szkło hartowane to już obowiązkowe akcesoria dla każdego posiadacza smartfona. Producenci też zdają sobie z tego sprawę, dlatego bardzo często dodają któryś ochronny gadżet już do pudełka z telefonem.

Dlaczego etui jest lepsze niż plecki i szkło hartowane?

Tak zwane plecki chronią tylko tył smartfona, czyli jego obudowę. Ekran dalej jest narażony na niebezpieczeństwo. Aby i jego ochronić trzeba użyć szkła hartowanego. Niestety jego nieumiejętne założenie powoduje dostawanie się pęcherzyków powietrza pomiędzy powierzchnię ekranu a szkło. Powstają przez to tak zwane bąble, które perfekcjonistów doprowadzają do szału. A zlecenie tak prostej czynności specjalistom, naraża człowieka na dalsze i niepotrzebne koszty. Dlatego tak świetne jest etui na telefon. Zwłaszcza, gdy w swoim posiadaniu ma się model, który potrafi kosztować połowę pensji. Dlatego jeśli w swoich rękach ma się do czynienia z telefonem takim jak Samsung czy iPhone, warto dokupić do niego etui. Zabezpieczy ono nie tylko obudowę, ale również i ekran smartfona.

Ponadto etui na smartfona bardzo często posiada niewielką kieszonkę, w której łatwo można schować dowód osobisty, kartę bankomatową, czy bilet do kina. Niektóre pokrowce posiadają nawet dwie przegródki, które sprawią, że noszenie ze sobą portfela, czy etui na karty przestanie być kompletnie potrzebne!

Etui na telefon i jego zalety

Pokrowce na smartfona wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które nadadzą elegancji smartfonowi. Nigdy nie wyglądają tandetnie. Śmiało można je dekorować różnymi naklejkami, jeśli ma się tylko na to ochotę. W łatwy sposób case na smartfona można wymienić, gdyż przeogromna liczba modeli w różnych wariantach kolorystycznych pozwala dopasować telefon, do aktualnie noszonego stroju.

Wybierając więc etui do telefonu zamiast plecków i szkła hartowanego, przy jednorazowym zakupie chroni się całego smartfona, zamiast tylko jego części. Takie rozwiązanie jest też o tyle lepsze, że etui na telefon łatwiej i szybciej zakłada się na telefon niż szkło hartowane.

Każdy człowiek jest inny, dlatego powstało wiele sposobów na to, by ochronić swój telefon. Jeśli jednak ktoś wykonuje pracę fizyczną, na przykład remonty, czy budowlankę, etui jest zdecydowanie lepszym wyborem, gdyż jak zostało udowodnione, potrafi lepiej ochronić telefon od plecków.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *