2021-09-03

Dyktafony szpiegowskie o różnym przeznaczeniu

Najprostsze z tych urządzeń właściwie nie różnią się parametrami technicznymi od zwykłych dyktafonów używanych na przykład przez dziennikarzy do nagrywania wywiadów lub uczniów do utrwalania wykładów. Aby zapewnić nie rzucające się w oczy rejestrowanie dźwięku dyktafony szpiegowskie ukryte są w nie budzących żadnych podejrzeń przedmiotach codziennego użytku.

Zegarki, długopisy, pendrivy, listwy zasilające, breloczki i kluczyki samochodowe to tylko kilka przykładów jak można zakamuflować dyktafony szpiegowskie. Bardziej zaawansowane technicznie mogą bez przerwy nagrywać nawet do ponad 150 godzin. Niektóre modele aktywowane są dźwiękiem co pozwala na oszczędność energii i pojemności pamięci. Wyposażone są w bardzo czułe mikrofony, które pozwalają wyeliminować zakłócenia i nagrywać w promieniu kilku metrów wyselekcjonowany dźwięk najwyższej jakości. Dyktafony szpiegowskie mogą być również wyposażone w funkcję kalendarza- włączać rejestrację dźwięku o określonych porach.

Czy każdy może kupić dyktafony szpiegowskie?

Nie ma żadnych ograniczeń. Nie trzeba być licencjonowanym detektywem ani pracownikiem służb specjalnych aby zaopatrzyć się w profesjonalny dyktafon. Sklep-seko.pl to firma wyspecjalizowana w sprzęcie szpiegowskim. Posiada zróżnicowany i bogaty asortyment dyktafonów szpiegowskich o różnym stopniu zaawansowania technicznego i przeznaczeniu. Przed zakupem tego rodzaju sprzętu najlepiej zwrócić się o poradę do fachowca ze sklep-seko.pl. Dobierze on dyktafon do konkretnej sytuacji i nauczy jak się nim najlepiej posługiwać. Profesjonalne dyktafony szpiegowskie nie muszą być bardzo drogie. Najprostsze modele to wydatek poniżej 200 złotych, najlepsze i wyposażone w dodatkowe funkcje zbliżają się w sklep-seko.pl do 2 tysięcy złotych.

Do czego można wykorzystać dyktafony szpiegowskie?

Używanie Tego rodzaju urządzeń nie musi wiązać się z wielkimi aferami kryminalnymi czy szpiegowskimi. Dyktafony szpiegowskie mogą służyć do dyskretnego monitorowania dziecka lub osoby starszej, do kontrolowania pracowników. Można za ich pomocą nagrywać negocjacje handlowe i rozmowy z kontrahentami. Stosowane są powszechnie przez małżonków poszukujących dowodu zdrady do procesu rozwodowego. W przypadku ratyfikowania ustnej umowy są niepodważalnym dowodem w kwestiach spornych. Posługując się dyktafonami szpiegowskimi należy pamiętać, że nie zawsze użycie ich jest zgodne z prawem – dlatego przed nagrywaniem kogokolwiek w tajemnicy lepiej zasięgnąć porady prawnika.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *