2021-02-08

Parownica Evo 304 – uniwersalna myjka profesjonalna do dezynfekcji

Profesjonalne czyszczenie większych powierzchni wymaga zastosowania wydajnej maszyny, która poradzi sobie z wieloma rodzajami zabrudzeń. W takiej sytuacji warto zdecydować się na jednofazową parownicę Evo 304 24/7. Ta stosunkowo nieduża myjka parowa znanego producenta Tecnovap jest bardzo popularnym modelem przeznaczonym do pracy ciągłej.

Parownica profesjonalna EVO 304 do zadań specjalnych

Evo 304 wyróżnia solidna obudowa ze stali nierdzewnej. Dlatego nie trzeba się obawiać przypadkowego uszkodzenia mechanicznego np. z powodu uderzenia maszyną o ścianę czy jakiś twardy przedmiot. Nie grozi też pojawienie się rdzy.

Parownica mimo swoich kompaktowych wymiarów zapewnia naprawdę efektywne czyszczenie, co wynika z jej doskonałych parametrów technicznych. Uwagę zwraca ciśnienie robocze 8 barów, a przede wszystkim wysoki wydatek pary 64 g/min – to dzięki temu moc usuwania brudu okazuje się tak duża.

parownice tecnovap

Parownice Evo 304 kupisz tutaj – https://myjki.biz/produkty/myjka-parowa-evo-304-24-7-8-bar-tecnovap/

Model ten działa w systemie ciągłym, więc nie ma konieczności jego wystudzania przed ponownym napełnieniem wodą. To nie tylko usprawnia, ale i znacznie przyspiesza pracę. Łatwo zorientować się, że w zbiorniku wyrównawczym zaczyna brakować wody, ponieważ sygnalizuje to elektromechaniczny czujnik poziomu wody, a w zasadzie świecąca się na czerwono lampka na panelu sterowania. W takiej sytuacji wystarczy dolać wodę podczas wykonywania czynności czyszczących. Tego nie gwarantują tańsze modele o gorszych parametrach.

Maszyna parowa jest ponadto wyposażona w licznik czasu pracy, ciśnieniomierz, termometr, a także system Calc do monitorowania poziomu zakamienienia bojlera. Kamień osadowy należy regularnie usuwać, aby urządzenie służyło w dobrym stanie jak najdłużej.

Łatwa obsługa parownicy Tecnovap Evo 304

Myjka parowa nie sprawia żadnych problemów eksploatacyjnych – ma niewielką wagę, jest mobilna, a praca z nią staje się intuicyjna dzięki czytelnemu panelowi sterującemu. Automatyczny włącznik zostaje uruchomiony za pomocą specjalnego przycisku. Maszyna wtedy znajduje się w trybie gotowości pracy, ale jeszcze się nie nagrzewa. Proces nagrzewania wymaga aktywacji włącznika bojlera. Właśnie wtedy temperatura wody wzrasta nawet do 170 stopni Celsjusza, dzięki czemu powstaje gorąca i sucha para. Pracę można rozpocząć, kiedy zaświeci się zielona lampka sygnalizacyjna.

Warto podkreślić, że parownica jest wyposażona w bogaty zestaw pomocnych akcesoriów. Przede wszystkim jest to lanca do dezynfekcji także mniejszych przedmiotów czy szczotki do mycia podłóg. Przydają się ponadto specjalne szczoteczki przeznaczone do czyszczenia fug oraz czyścik do mycia szyb. Dzięki temu można doprowadzić do sterylnej czystości naprawdę wiele różnych powierzchni.

Niezawodna parownica Evo 304

Jednofazowa maszyna sprawdza się w wielu miejscach. Chętnie po ten model sięgają firmy sprzątające, które szukają parownic wydajnych, a jednocześnie łatwych obsłudze. Idealnie też nadaje się do usuwania zanieczyszczeń w małych zakładach rzemieślniczych, wulkanizatorskich czy serwisach samochodowych, tym bardziej że dobrze sobie radzi z plamami po smarach. Z walorów Evo 304 korzystają również osoby dbające o czystość w hotelach. Można doprowadzić do porządku zarówno podłogi, jak i powierzchnie tapicerowane bez ryzyka ich przemoczenia. To ważne w takich miejscach jak właśnie hotele czy pensjonaty. Warto pamiętać, że mokre materace lub krzesła tapicerowane szybko stają się pożywką dla rozwoju pleśni.

Sucha i gorąca para nie tylko dobrze czyści zabrudzone powierzchnie, ale także niweluje szkodliwe patogeny. Dlatego parownica Tecnovap pomaga w utrzymaniu sterylnej czystości w szpitalach i przychodniach. Nadaje się nawet do usuwania brudu ze ścian. Co więcej, upora się z tłustymi plamami, więc warto postawić na to urządzenie w restauracjach czy barach szybkiej obsługi. Mobilność oraz niewielkie wymiary maszyny pozwalają ją wykorzystać do efektywnego czyszczenia autobusów i tramwajów. Ten model sprawdzi się nawet w domach prywatnych.

Jak widać parownica Evo 304 to naprawdę doskonale urządzenie, z którym łatwo doprowadzić do czystości nawet wyjątkowo zabrudzone powierzchnie.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *