2021-06-17

Fix AGD – rzetelnie naprawiamy artykuły gospodarstwa domowego na śląsku

Naprawa sprzętu AGD jest coraz większym wyzwaniem dla każdego serwisu. Rosnący stopień skomplikowania sprzętu w połączeniu z coraz większą liczbą dostępnych na rynku modeli sprawia, że usunięcie usterki – nawet tej najprostszej – jest coraz bardziej skomplikowaną i zawiłą procedurą. Serwis AGD Katowice skupia się nie tylko na naprawie najczęściej spotykanych na rynku modeli, ale również usuwa awarię znacznie bardziej niszowego sprzętu, z którym konkurencja nie zawsze może sobie poradzić.

Kim jesteśmy i jak naprawiamy AGD?

Nasza firma – Fix AGD – to profesjonalny serwis sprzętu AGD, który działając na terenie metropolii górnośląskiej, realizuje postawione przed nim zadania w sposób szybki, kompleksowy i profesjonalny. Nasz zespół składa się z wielu kreatywnych i elastycznie działających pracowników, dla których naprawa AGD to prawdziwa pasja.

Jak to możliwe?

  • Zatrudniamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie!
  • Dbamy o to, by ich kompetencje stały na jak najwyższym poziomie!
  • Sprawnie zarządzamy realizowanymi zleceniami.
  • Działamy elastycznie, świadcząc pracę w oparciu o standardy XXI wieku.
  • Ciągle się rozwijamy, dzięki czemu możemy działać jeszcze sprawniej i szybciej.

serwis agd katowice

Dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę sprzętu AGD?

Nasz zespół składa się z profesjonalnych i działających elastycznie fachowców, których doświadczenie i umiejętności znacznie wykraczają poza poziom oferowany przez naszą konkurencję. Działamy w sposób profesjonalny, a zarazem dostosowujemy się do naszych Klientów. Na czym polega wyjątkowość świadczonych przez nas usług?

1. Naszą pracę realizujemy w sposób szybki i kompleksowy. Wystarczy zgłosić awarię wybranego urządzenia, podać swoją lokalizację i… czekać na telefon od wybranego specjalisty.

2. W trakcie rozmowy z fachowcem zostaną nakreślone ramy czasowe, w trakcie których specjalista może dojechać do klienta. Rozwiązanie to jest – z punktu widzenia Zleceniodawcy – jak najbardziej korzystne.

3. Nasi fachowcy korzystają z szerokiego spektrum narzędzi i części zamiennych. Dzięki temu mogą oni usunąć większość usterek (około 80 procent) w domu klienta i to bez konieczności przewozu sprzętu do warsztatu.

4. Zdarza się jednak, że naprawa sprzętu AGD będzie wymagać znacznie poważniejszych prac, które trzeba będzie zrealizować w warsztacie. Nasi fachowcy zobowiązują się, by czas trwania tych napraw był jak najbardziej ograniczony!

5. Podczas wizyty fachowca dokładnie określana jest kwota naprawy. Dzięki temu klient od razu wie, czy – od strony ekonomicznej – ma ona sens. Cały czas podkreślamy, że działamy w interesie klienta.

6. Prace realizowane są zgodnie z wytycznymi klienta. To on decyduje, czy naprawa ma być wykonana za pomocą oryginalnych części zamiennych, czy też ich zamienników. Co ważne – naprawy są poświadczone gwarancją!

Kilka słów podsumowania

Nasza firma to zespół osób, dla których naprawa AGD to coś więcej, niż tylko praca. Każdy z naszych fachowców wie, że awaria nawet najprostszego sprzętu, to poważne wyzwanie dla gospodarstwa domowego. I dlatego prace te realizowane są możliwie jak najszybciej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://fixagd.pl/

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *