2023-11-13

Galaxy Watch6 Classic – czy sprawdzi się jako smartwatch męski?

Nasza codzienność jest wypełniona inteligentnymi urządzeniami. Dzięki nim jesteśmy w stanie lepiej zarządzać swoją pracą, jak i domowymi obowiązkami. Ten szeroko pojęty rozwój technologiczny nie dotyczy jednak tylko sprzętów domowych i telefonów. Również zegarki na rękę przeszły pod tym kątem prawdziwą rewolucję. Wiele smartwatchy cechuje bardzo innowacyjny wygląd. Czy możliwe jest, aby posiadać nowoczesny smartwatch męski z klasycznym designem i dostępem do zaawansowanych funkcji jak EKG czy monitorowanie snu? Poznaj Galaxy Watch6 Classic od marki Samsung.

Smartwatch męski – jaki wybrać?

Zastanawiając się nad wyborem smartwatcha dla mężczyzny, warto wziąć pod uwagę różne czynniki. Oczywiście podstawową kwestią, o której nie możemy zapominać jest wpasowanie się w gust obdarowywanego. Na szczęście obecnie posiadamy wiele możliwości, jeśli nie jeszcze nie jesteśmy pewni, po które urządzenie sięgnąć. Smartwatche, które są aktualnie dostępne, cechuje bardzo duża różnorodność. Możemy znaleźć modele o nowoczesnym, a nawet futurystycznym designie lub bardzo klasyczne, wyglądem przypominające tradycyjne zegarki. Ta druga opcja doskonale sprawdzi się w roli smartwatcha męskiego. Jej przykładem jest Galaxy Watch6 Classic od Samsung.

Jakie funkcje okażą się przydatne, jeżeli szukamy smartwatcha męskiego? Jeśli nie jesteśmy w 100% pewni co do zakupu, warto upewnić się, że urządzenie posiada zarówno podstawowe, jak i bardziej nowoczesne, spersonalizowane funkcje, które obecnie stają się standardem. Możemy zaliczyć do nich:

  • monitorowanie snu – jest bardzo istotne, jeśli obdarowana osoba prowadzi bardzo intensywny tryb życia i zależy jej na jakościowym odpoczynku;
  • rozwiązania fitness – możliwość monitorowania swoich postępów podczas treningów pozwala uzyskać jak najlepsze rezultaty;
  • możliwość pomiaru EKG – smartwatch z EKG* pozwala monitorować pracę serca i ostrzegać, kiedy tętno jest zbyt wysokie lub zbyt niskie;
  • możliwość szybkiego ładowania i wytrzymała bateria – dzięki temu smartwatch będzie gotowy do działania;
  • możliwość personalizacji wyświetlacza – ułatwia korzystanie ze smartwatcha i nadawania priorytetu określonym zadaniom.

Smartwatch Galaxy Watch6 Classic – co go wyróżnia?

Klasyczny, ponadczasowy design, nienaganna estetyka i doskonała wytrzymałość to tylko niektóre cechy Galaxy Watch6 Classic. Ma duży, czytelny wyświetlacz, co sprawia, że korzystanie z niego jest jeszcze wygodniejsze.

Galaxy Watch6 Classic to smartwatch do zadań specjalnych. Jego wyświetlacz został wykonany ze szkła szafirowego, co nie tylko podkreśla jego styl, ale zwiększa wytrzymałość na różnego rodzaju otarcia. Stopień ochrony wykończenia smartwatcha wynosi IP68 oraz 5ATM, dzięki czemu smartwatch może towarzyszyć Ci podczas każdej przygody**.

Galaxy Watch6 Classic to także smartwatch z funkcją mierzenia ciśnienia. Dzięki codziennemu mierzeniu i śledzeniu wyników ciśnienia krwi możesz dokonywać świadomych wyborów w trosce o swoje zdrowie***.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*Dostępność aplikacji EKG może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja EKG działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dane wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

**Galaxy Watch6 Classic jest wodoodporny do głębokości 50 metrów przez 10 minut w klasie 5ATM. Nie nadaje się do nurkowania ani aktywności w wodzie pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub ręce są mokre, należy je dokładnie wysuszyć przed użyciem. Galaxy Watch6 Classic zapewnia stopień ochrony (IP68) przed pyłem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi.

W oparciu o twardość Vickersa mierzoną przy stałym obciążeniu 200 gf.

***Aby uzyskać dokładne odczyty ciśnienia tętniczego co 4 tygodnie wymagana jest kalibracja z ciśnieniomierzem mankietowym. Wymaga smartfona Galaxy z systemem Android 7.0 lub nowszym. Dostępność aplikacji Ciśnienie tętnicze może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja Ciśnienie tętnicze działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez osoby poniżej 22 roku życia. Użytkownicy powinni mierzyć ciśnienie tętnicze w stanie spoczynku, tak jak w przypadku tradycyjnego mankietu, i powstrzymać się od pomiaru podczas ćwiczeń, palenia lub picia. Aplikacja Ciśnienie krwi nie jest przeznaczona do celów diagnostycznych dotyczących nadciśnienia lub innych chorób serca ani dla użytkowników poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dane wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia. Aplikacja Ciśnienie krwi nie jest przeznaczona do zastępowania tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Historię zmierzonego ciśnienia krwi można przeglądać w aplikacji Samsung Health Monitor na sparowanym smartfonie.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *