2019-02-06

Nilfisk VP 300 ECO – idealny odkurzacz do biura?

Nilfisk VP 300 ECO to profesjonalny odkurzacz, którego głównym zastosowaniem jest praca w biurach firmowych, hotelach czy sklepach. Odkurzacz stanowi połączenie funkcjonalności, z jakością oraz zadowalającym wynikiem ekonomicznym. Urządzenie cechuje niewielki w stosunku do mocy, pobór energii elektrycznej.

Sprawność Nilfisk VP 300 ECO wynika przede wszystkim z potężnego silnika, który odznacza się mocą o wartości 900 W. Zapewnia to olbrzymią siłę ssąca, która idealnie wciąga kurz, alergeny i zanieczyszczenia z odkurzanych powierzchni. Dodatkowo, filtr workowy uniemożliwia przedostawanie się z powrotem do pomieszczenia drobinek kurzu.

Zobacz wideo prezentację odkurzacza w akcji

Zoptymalizuj koszty prądu

Odkurzacz uchodzi za urządzenie ekonomiczne, które nie generuje dużego zużycia prądu. Dodatkowo, urządzenie posiada możliwość włączenia trybu eco, który zmniejsza moc silnika o 25%, co przekłada się na znaczne zmniejszenie hałasu oraz jeszcze mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Odkurzacz jest bardzo cichy, dzięki czemu uchodzi za idealny sprzęt do sprzątania w miejscach, w których hałas jest niewskazany, jak hotele czy pomieszczenia firmowe. Głośność odkurzacza to 65,5 dB z możliwością zmniejszenia do 47 dB.

Nilfisk VP 300 ECO zapewnia możliwość długotrwałej pracy dzięki potężnemu dziesięciolitrowemu zbiornikowi na nieczystości i możliwości montażu worków o pojemności ośmiu litrów. Wpływa to na ogromny komfort pracy operatora, który nie musi dokonywać częstej zmiany worków. Na uwagę zasługuje fakt, że odkurzacz jest również lekki. Jego waga nie przekracza sześciu kilogramów, co powoduje, że jako urządzenie o takiej mocy, jest wyjątkowo lekkie.

odkurzacz do hoteli i biur nilfisk vp 300 eco

Na wyposażeniu urządzenia znajdują się trzy końcówki odkurzające: ssawka ze specjalnym przeznaczeniem do odkurzania podłogi oraz ssawa okrągła z włosiem, która idealnie sprawdzi się do czyszczenia dywanów czy innych materiałowych powierzchni, a także ssawka szczelinowa, która umożliwia odkurzanie wyjątkowo trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo, użytkownik otrzymuje dwie rury przedłużające i elastyczny wąż.

Gdzie kupić Nilfisk VP 300 ECO?

Miejsc do zakupu jest wiele i można się pogubić, gdzie będzie najtaniej. Na pewno najdrożej wyjdzie zakup odkurzacza w sklepie stacjonarnym, gdzie zapewne zapłacimy dodatkowy podatek od marży.

Obok odkurzaczy Nilfiska polecam także skorzystanie z odkurzaczy biurowych firmy Viper – https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/odkurzacze-profesjonalne/odkurzacze-do-biur/

Nilfisk VP 300 ECO – idealny odkurzacz do biura?
5 (100%) 1 vote

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *