2019-02-06

Odkurzacz Nilfisk VP 600 do hoteli i biura – co warto wiedzieć?

Szukasz sprawnego odkurzacza, który zachwyca cichym trybem pracy? Nilfisk VP 600 to odkurzacz, który idealnie sprawdzi się tam, gdzie niska ilość generowanych decybeli jest wyjątkowo pożądana. To urządzenie, którego specjalnym przeznaczeniem są hotele czy firmy. Zapewnia on wysoką jakość sprzątania, a jednocześnie jego cicha praca nie zakłóca odpoczynku gości hotelowych czy pracowników biura.

Nilfisk VP 600 to odkurzacz wysoce sprawny, a jednocześnie energooszczędny, co potwierdza przynależność do klasy A++. Dodatkowo, odkurzacz posiada rozwiązanie umożliwiające włączenie trybu eco, który jeszcze bardziej zmniejsza zużycie prądu, a jednocześnie redukuje poziom generowanego hałasu do minimum.

nilfisk vp 600 odkurzacz do biura i hotelu

Prosta obsługa Nilfisk VP 600

Olbrzymią zaletą produktu jego łatwa obsługa. Wymiana przewodu zasilającego nie stanowi żadnego problemu. Urządzenie ma budowę modułową, co pozwala na szybką wymianę jego poszczególnych kompozycji.

Przewód zasilający może występować w trzech wariantach:

  • zwijany w sposób ręczny
  • odłączany od urządzenia
  • zwijany w sposób mechaniczny.

Licząca piętnaście metrów długość przewodu zapewnia operatorowi olbrzymią swobodę i mobilność podczas sprzątania. Dzięki temu, istnieje możliwość odkurzania dużych przestrzeni bez konieczności zmiany kontaktu. Bardzo łatwa jest wymiana worków, dzięki zastosowaniu klap na magnesach, które łatwo można zwolnić. Równie łatwa jest wymiana końcówek odkurzacza.

Ten popularny odkurzacz hotelowo-biurowy odznacza się wysoką jakością sprzątania i zapewnianiem optymalnych warunków w pomieszczeniu. Urządzenie posiada bowiem dwa filtry, materiałowy oraz specjalny filtr HEPA, który zatrzymuje wszystkie drobinki kurzu oraz alergeny. Filtr uniemożliwia ich powrót przez rozmaite szczeliny. Dzięki temu, pomieszczenie zyskuje zdrowe i czyste powietrze.

Urządzenie odznacza się także wysoką siłą ssącą, która sprawia, że zanieczyszczenia i drobinki kurzu wciągane są nawet z najgłębszych warstw włosia dywanu.

nilfisk vp 600 multi-matic.plNa wyposażeniu odkurzacza znajdują się:

  • ssawa okrągła z włosiem i podłogowa
  • rura teleskopowa
  • wąż o elastycznym charakterze
  • dysza szczelinowa
  • modułowy przewód

Gdzie kupić Nilfsk VP 600?

Znajdziesz z pewnością wiele sklepów internetowych i punktów stacjonarnych. Z racji dużych marż w sklepach stacjonarnych polecam Ci zakup odkurzacza drogą online. Bardzo dobrą cenę ma Multi-Matic.pl

Odkurzacz Nilfisk VP 600 do hoteli i biura – co warto wiedzieć?
5 (100%) 1 vote

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *