2020-01-11

Odkurzacz parowy Carmen Mini Inox 6 bar z natryskiem wody Tecnovap

Odkurzacz parowy Carmen Mini Inox 6 bar z natryskiem wody włoskiego producenta Tecnovap to w pełni profesjonalne urządzenie, które sprawdzi się doskonale nie tylko w domowych warunkach. Jakość wykonania i możliwości sprawiają, że odkurzacz może stać się doskonałym elementem wyposażenia serwisów sprzątających przestrzenie biurowe, hale sprzedażowe i wiele innych miejsc.

Carmen Mini Inox – jakość i nowoczesna technologia

Dzięki temu, że najbardziej istotne komponenty tego odkurzacza wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest on bardzo odporny na wszelkie czynniki, które mogłyby zmniejszyć jego żywotność. Co bardzo ważne, urządzenie zostało zaprojektowane tak, że może pracować w każdych warunkach – zarówno na sucho, jak i na mokro. Carmen Mini Inox to odkurzacz parowy o bardzo nowoczesnej konstrukcji. Dlatego też czyszczenie różnorodnych powierzchni – niezależnie od ich rodzaju – jest zawsze szybkie, łatwe i wygodne.

Jednocześnie projektanci zadbali o bezpieczeństwo użytkowania i trwałość produktu. Odkurzacz wyposażony jest w wydajne systemy zapewniające jego automatyczne czyszczenie i odkamienianie kluczowych elementów. Ciągła praca możliwa jest dzięki systemowi automatycznego napełniania bojlera odkurzacza. Znacznie ułatwia to zwłaszcza wykorzystywanie tego urządzenia na dużych czyszczonych powierzchniach – na przykład w biurach i hotelach. Wygodę użytkownika zwiększa również znacznie fakt, że odkurzacz umieszczony jest na specjalnie zaprojektowanym, wygodnym i trwałym wózku, który umożliwia jego łatwe przemieszczanie.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *