2019-10-30

Prosty, przejrzysty i funkcjonalny sposób na fakturowanie

Wystawianie dokument to czynność, z którą codziennie spotykają się przedsiębiorcy trudniący się sprzedażą towarów czy świadczonych usług. Jak zapanować nad wszystkimi dokumentami, tak aby był w nich ład i porządek? Co uprości fakturowanie? Sprawdźmy.

Przejrzystość i prostota, czyli co wyróżnia znany program do faktur?

Przedsiębiorca, który chce wystawiać faktury powinien korzystać ze sprawdzonego i łatwego w obsłudze programu. Takim jest Faktura Small Business Handel. Program jest uniwersalny – można w nim wystawić faktury zarówno czynny podatnik VAT, jak i zwolniony. Dodatkowo w module faktur znaleźć można takie dokumenty jak: proforma, korekta, faktura zaliczkowa, faktura końcowa, uproszczona, WDT, faktura VAT marża, eksportowa i wiele więcej. Program ma bardzo intuicyjny interfejs co sprawia, że jego obsługa jest przyjemna. Z zaproponowanymi rozwiązaniami poradzi sobie każdy użytkownik komputera.

Zgrany duet

Faktura Small Business Handel to połączenie dobrze działających opcji służących wystawianiu dokumentów i kontroli stanów magazynowych. Specjalnie przygotowany moduł magazynowy pozwoli korzystającymi wystawić podstawowe dokumenty magazynowe, kasowe i wiele więcej. Program pokaże użytkownikowi braki towarów i umożliwi szybkie przeprowadzenie inwentaryzacji. Program można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper, przygotować w nim oferty, zamówienia i cenniki dla klientów.

Co przyśpiesza fakturowanie?

Co upraszcza wystawianie faktur? Na pewno opcje, które są automatyczne i wyręczają użytkownika w niektórych czynnościach. Takie funkcje są dostępne w oprogramowaniu Faktura Small Business Handel. Użytkownik wystawiając faktury może np. skorzystać z opcji automatycznego pobieranie danych kontrahentów z CEIDG na podstawie numeru NIP firmy, czy średniego kursu waluty z bazy NBP. Ostatnia opcja jest przydatna w momencie, gdy wystawiana jest faktura w obcej walucie.

Bezpieczeństwo danych

Mega-Tech, czyli producent oprogramowania Faktura Small Business Handel udostępnił możliwość skorzystania z usługi eArchiwum. Jest to zdalna kopia bezpieczeństwa, która pozwala zapisać gromadzone w programie dane na serwerze i odzyskać je w sytuacji, gdy dojdzie np. do infekcji komputera. To przydatna funkcja, z której warto skorzystać, aby bezpiecznie fakturować.

Przygotowanie dokumentów dla kontrahenta nie musi być trudne. Wystarczy tylko właściwy program do fakturowania. Przydatnym narzędziem z pewnością będzie program Faktura Small Business Handel.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *