2020-05-29

Naprawa sprzętu AGD Będzin – zaufana firma ze śląska!

Sprzęt AGD jest niezbędny w każdym domu. Używa się go bardzo często, więc w końcu musi się mu przydarzyć jakaś awaria AGD, nawet jeśli postawiło się na urządzenia najwyższej klasy. Naprawa takiego sprzętu to specjalność i chleb powszedni firmy Fix AGD ze śląska.

Zaufany serwis AGD

Dla wielu osób nagłe zepsucie się często używanych urządzeń to duży kłopot i zmartwienie. Już sam fakt, że nie można zrobić prania lub ugotować obiadu jest mocno stresujący, a do tego przecież dochodzi problem ze znalezieniem specjalisty, który wykaże się profesjonalizmem i uczciwością. Jeśli szukają Państwo fachowca godnego zaufania, to możecie być pewni, że serwis AGD Będzin nie rozczarowuje. Wkładamy w naszą pracę dużo zaangażowania i dbamy o to, by każde zlecenie wykonywać możliwie jak najlepiej. Nie obiecujemy, że usterka zostanie usunięta błyskawicznie, ale za to dokładamy wszelkich starań, by przywrócić naprawianym maszynom pełną sprawność.

serwis agd będzin

Naprawa AGD Będzin: https://fixagd.pl/naprawa-sprzetu-agd/bedzin/

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele kontaktujących się z nami osób ma niewielką wiedzę w zakresie tego, jak są zbudowane różne urządzenia, z których korzysta się na co dzień, a także, co może się w nich zepsuć i jak się je naprawia. Nie wykorzystujemy tego, iż nie każdy jest specjalistą od sprzętu AGD – z pełną odpowiedzialnością diagnozujemy problem i wyceniamy koszt naprawy, nie zawyżając go. Liczy się dla nas zadowolenie klientów, dlatego proponujemy im rozsądne ceny i gwarantujemy diagnozę sprzętu w cenie usługi!

Diagnoza i naprawa sprzętu AGD

Stawiamy dokładną i kompleksową ocenę zepsutego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to sprzęt budżetowy, czy dużo droższy model. Liczymy się z tym, że każde urządzenie jest wartościowe dla swojego właściciela. Dokładny przegląd sprzętu pozwala na rzetelną naprawę, poza tym jest dowodem na to, że wykonujemy swoją pracę uczciwie i chcemy możliwie jak najlepiej przedstawić problem naszemu klientowi. Mimo że zazwyczaj udaje nam się naprawić pralkę, zmywarkę, piekarnik czy indukcję, to jednak bywa że po przeglądzie sprzętu odradzamy naprawę, sugerując zakup nowego produktu. Dzielimy się wówczas swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak rozległe są szkody i jak wysokie i nieopłacalne mogą być potencjalne koszty naprawy.

Niestety nawet bardzo drogie urządzenia nagle przestają działać. Powody awarii są różne – czasami są one na tyle błahe, że urządzenie da się szybko i niskim kosztem przywrócić do pełnej używalności. Zużyta jedna cześć lub uszkodzony przewód na ogół nie są dużym problemem, ale niezbędna jest ich wymiana. Trzeba jednak liczyć się z tym, że niekiedy pralka lub piekarnik muszą zostać wymienione. Faktem jest, że najbardziej cenieni producenci raz na jakiś czas produkują egzemplarz, który jest po prostu feralny.

Profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy

Wiemy jak ważne jest to, by zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie już podczas pierwszego kontaktu. Proponujemy różne jego formy – zachęcamy do rozmowy telefonicznej, ale także chętnie odpowiadamy na maile. Na naszej stronie mogą znaleźć Państwo również formularz kontaktowy. Czekamy na zgłoszenia 24 h na dobę!

Staramy się przyjeżdżać do klientów jak najszybciej, bo wiemy, jak dużym dyskomfortem może być niemożność przygotowania ciepłego posiłku lub brak sprawnej lodówki. Jeśli mieszkają Państwo w Będzinie lub w jego okolicach z pewnością uda nam się nawiązać współpracę.

Elastyczność i wszechstronność

Dopasowujemy się do wymagań naszych klientów, oferując im najlepsze rozwiązania w zakresie naprawy rozmaitych usterek sprzętu AGD. Dzięki naszemu doświadczeniu i wciąż poszerzanej wiedzy, jesteśmy w stanie przywrócić pełną sprawność urządzeniom wielu znanych marek. Naprawiamy sprzęt takich producentów jak: Amica, Ariston/Indesit, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, LG, Mastercook, Miele, Siemens, Samsung i Whirlpool. Jakie urządzenia jesteśmy w stanie naprawić? Zajmujemy się pralkami, piekarnikami, płytami indukcyjnymi, zmywarkami oraz modułami elektronicznymi.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym serwisem!

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *