2021-07-12

Serwis Amica Sosnowiec – jaki serwis AGD wybrać?

Każdy wie, że sprzęt AGD bywa nieco niesforny. I choć działa on przez wiele długich lat, to często psuje się w momencie, gdy jest najbardziej potrzebny. W naszej firmie mamy świadomość, że takie awarie są – z punktu widzenia Klienta – najbardziej uciążliwe, dlatego uruchomiliśmy serwis Amica – Sosnowiec i okolice.

Elastyczny model działania w połączeniu z profesjonalizmem

Nasz serwis Amica Sosnowiec (https://fixagd.pl/c/serwis-amica-sosnowiec/) działa według standardów, które dla naszej konkurencji są wciąż nieosiągalne. Oprócz doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu, posiadamy również specyficzną kulturę pracy, która „każe nam” pracować tak, by spełnić oczekiwania każdego Klienta. Te zaś brzmią bardzo prosto: sprzęt musi być naprawiony szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Jak to działa w praktyce? Proces naprawy rozpoczyna się już od… zgłoszenia awarii. Użytkownik uszkodzonego sprzętu może to zrobić albo za pomocą tradycyjnego połączenia telefonicznego, albo też poprzez wygodny formularz internetowy. Następnie do zgłoszenia przypisywany jest odpowiedni fachowiec. Dzięki temu może być ono rozwiązane szybko i profesjonalnie przez osobę, która ma wystarczająco dużo czasu i odpowiednie kwalifikacje.

Punktualność to nasza specjalność

Wybrany fachowiec kontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty. Z naszego doświadczenia wiemy, że Klienci oczekują możliwie jak najszybszego przyjazdu. Często bowiem ich sprzęt psuje się w najmniej oczekiwanym momencie, to jest w trakcie odwiedzin znajomych lub też rodzinnych uroczystości. Co ważne – nasz fachowiec przyjeżdża do Klienta z całym „arsenałem” dostępnych środków, to jest narzędzi i części zamiennych. Dzięki temu zdecydowana większość wszystkich awarii jest naprawiana w domu i to bez konieczności przetrzymywania sprzętu w warsztacie.

I jeszcze jedno: nasi specjaliści zawsze wyceniają swoją usługę, stosując przy tym rzeczywiste ceny posiadanych części i wykonanej robocizny. Dzięki temu Klient wie, czy dana naprawa będzie dla niego opłacalna, czy też lepiej zakupić nowy sprzęt.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *