2021-07-12

Serwis Beko Chorzów – sprawna i profesjonalna naprawa

Awarie pralek, lodówek, czy kuchenek elektrycznych marki Beko przydarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Jeśli jesteś mieszkańcem Chorzowa lub okolic, nie musisz martwić się o zakup nowych urządzeń. Nasi serwisanci działają na terenie województwa śląskiego, ekspresowo odpowiadając na żądania klientów. W ogromnej części przypadków usterkę AGD da się wyeliminować w kilkadziesiąt minut. Bez nerwów, stresu i niepotrzebnych kosztów związanych z kupowaniem nowego AGD.

Serwis Beko Chorzów – naprawa pralek, zmywarek i piekarników

Nasi pracownicy specjalizują się w naprawach urządzeń AGD marki Beko (https://fixagd.pl/c/serwis-beko-chorzow/), ale eliminują usterki także w innych, najczęściej eksploatowanych sprzętach elektrycznych. W znacznej większości przypadków serwisant dokonuje naprawy bezpośrednio w mieszkaniu zamawiającego. Tylko poważniejsze usterki (np. wymagające rozebrania pralki na części pierwsze) wymagają przewiezienia urządzenia do serwisu. Klient może sam zdecydować, czy godzi się na naprawę sprzętu poza jego miejscem zamieszkania, czy rezygnuje z usługi.

Naprawa urządzeń AGD Beko na terenie Chorzowa i okolic

Pracownicy naszej firmy, właściwi dla regionu miasta Chorzowa, dojeżdżają do mieszkania klienta po wcześniejszym umówieniu się na wizytę. Klient może zrobić to na dwa sposoby: za pośrednictwem infolinii, bądź korzystając z intuicyjnego formularza 24/7. Odbierający zgłoszenie rozdysponuje zlecenie dla konkretnego fachowca, który następnie umawia się na naprawę urządzeń Beko w mieszkaniu klienta. To konsument ma końcowe zdanie, jeżeli chodzi o dokładną datę i godzinę wizyty. Na każdym etapie prac zamawiający wie, ile mniej więcej czasu pozostało do usunięcia usterki.

Profesjonalizm budowany przez lata

Fachowcy dokonujący napraw w Chorzowie i okolicach są doświadczonymi, wyspecjalizowanymi pracownikami, od lat realizującymi usługi przywracania AGD do pełnej sprawności. Oprócz realizowania naprawy pralek, lodówek, czy kuchenek marki Beko, podejmują się także likwidowania usterek w sprzętach innych marek. Wszystko odbywa się na przejrzystych dla klienta warunkach, bez ukrytych kosztów i w sposób pełni ekspercki.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *