2021-07-12

Serwis Beko Katowice – naprawimy Twój sprzęt

Niespodziewana awaria AGD może przytrafić się każdemu. Zepsuta pralka i zmywarka, uszkodzona kuchenka, czy niedziałająca lodówka – każdy z nas, przynajmniej raz w życiu, skonfrontuje się z takim problemem. Rozwiązaniem problemów jest serwis Beko – Katowice i okolice, realizujący swoje usługi w samym centrum województwa śląskiego. Fachowcy w sposób całościowy przeprowadzają naprawę urządzeń AGD: przyjeżdżając do klienta, analizując problem, wyceniając usługę i profesjonalnie likwidując usterki.

Serwis Beko Katowice – szybka reakcja na potrzeby klienta

Ogromna część napraw Beko odbywa się w tym samym dniu, w którym usterka została zgłoszona naszej firmie. Co więcej, prawie 90% napraw w Katowicach realizowanych jest „od ręki”. Oznacza to, że pracownik, w ciągu ok. 1-2 godzin, jest w stanie poradzić sobie z większością usterek. W sytuacjach poważniejszych pracownik zaproponuje przewiezienie AGD do firmowego warsztatu. Wszystko bez żadnego wysiłku dla zamawiającego: każdym etapem realizacji zlecenia zajmuje się wyszkolony serwisant.

serwis agd katowice

Usuwanie usterek w sprzętach Beko na terenie Katowic

Katowiccy specjaliści z naszej firmy specjalizują się w naprawach AGD marki Beko (https://fixagd.pl/c/serwis-beko-katowice/). Realizują także zlecenia związane z usuwaniem usterek w sprzętach innych, popularnych marek. Fachowcy likwidują problemy z działaniem pralek, kuchenek elektrycznych, lodówek, mikrofalówek, czy zmywarek. Najprostszym sposobem na umówienie się ze specjalistą jest formularz online, dostępny 24/7. Po wysłaniu zgłoszenia konsultant z naszej firmy ustali szczegóły przyjazdu fachowca do mieszkania. Wszystko na preferencyjnych warunkach, z pełnym poszanowaniem zdania zlecającego.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *