2020-02-25

Serwis pralek Katowice – oto zaufany fachowiec ze śląska!

O tym, jak nieprzyjemną sytuacją jest awaria pralki czy innych artykułów gospodarstwa domowego wie każdy, kto ma takie doświadczenie za sobą. Zwykle w popłochu, nie bacząc na internetowe opinie i cenę usług, szukamy specjalisty, który pomoże nam w tym skomplikowanym problemie jakim jest naprawa pralek. Nerwy i stres nie są dobrym doradcą, dlatego zanim podobna sytuacja się wydarzy, warto mieć na oku konkretną firmę, która wykona usługę naprawczą w sposób profesjonalny i solidny. Potrzebujesz pomocy? Dowiedz się, jaki serwis sprzętu AGD w Katowicach polecamy i dlaczego? Co warto wiedzieć przed wyborem firmy naprawczej.

Naprawa pralek w Katowicach i okolicach – do kogo zgłosić się na Śląsku?

Jedną z wiodących przedsiębiorstw oferujących serwis AGD na terytorium województwa śląskiego jest firma Fix AGD Katowice. Co świadczy o tym, że ten podmiot jest tak często wybierany w sytuacjach kryzysu, gdy konieczna jest naprawa pralki? Przede wszystkim jest to przedsiębiorstwo, które realizuje swoje zadania na dużym obszarze, w ramach konurbacji górnośląskiej, zatem naprawa pralek w Katowicach, serwis AGD w Chorzowie, czy likwidowanie usterek w Zabrzu nie będzie problematycznym zadaniem dla specjalistów ze wspomnianej firmy.

naprawa pralek katowice

Naprawa pralek Katowice – FixAGD.pl

Co więcej, usługa dojazdu i kompleksowe przeprowadzenie prac diagnostycznych zepsutego sprzętu znajduje się już w cenie usługi, za którą zapłaci klient. W związku z tym nie trzeba się martwić o ponoszenie dodatkowych kosztów, które w niektórych serwisach stanowią dużą część całkowitej kwoty za naprawę. Specjaliści z Fix AGD to osoby doświadczone, odpowiednio przeszkolone, dla których obcowanie z elektroniką jest nie tylko pracą, ale i wielką pasją. Nie bez znaczenia pozostaje także dobry kontakt na linii pracownik-klient, dzięki czemu naprawa może być przeprowadzona rzetelnie, szybko i pewnie.

Co zyskujemy decydując się na skorzystanie z usług Fix AGD?

 serwis pralek katowiceDużą zaletą usług mobilnego serwisu napraw jest zagwarantowanie rękojmi na wykonywaną usługę. Klient zyskuje gwarancję poprawnie wykonanych prac, w związku z czym firma pokryje ewentualne kolejne konieczne poprawki, związane z niepoprawnym funkcjonowaniem urządzenia po naprawie. W większości zdarzeń nie jest jednak to konieczne, gdyż zwykle usterki są całkowicie eliminowane, a urządzenia zaczynają działać poprawnie. Niektóre bardziej skomplikowane naprawy będą wymagały dłuższego czasu eliminowania problemów, jednakże stanowi to jedynie ok. 10% wszystkich przypadków.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na tego typu serwis pralek? Dużym ułatwieniem jest możliwość skorzystania z usług firmy o każdej porze – zarówno podczas dnia, jak i w czasie godzin nocnych. Nierzadko zdarza się, że urządzenie odmawia posłuszeństwa w weekend, kiedy użytkownik ma dużo czasu na przeprowadzenie prania. Zwykle serwisy pralek nie obsługują wtedy klientów. Inaczej jest w przypadku Fix AGD, które nie bez przyczyny określane jest mianem profesjonalnego serwisu urządzeń domowych 24h.

Jak zgłosić awarię pralki? Proces likwidowania usterki

Jeśli zależy nam na czasie i chcemy, aby usługa naprawy pralki została wykonana jak najszybciej, możemy zastosować się do kilku punktów upraszczających przyjmowanie zgłoszenia. Można je sprowadzić do kilku punktów, dzięki którym klient poprawnie zgłosi awarię, a serwis będzie mógł szybko zareagować na pojawiający się problem.

 • Po pierwsze – określ problem ze swoim urządzeniem. Pralka wylewa? Nie działa? Zbyt głośno wiruje? Ważne, aby jak najlepiej uściślić problem z urządzeniem.
 • Po drugie – wykonaj telefon do Fix AGD, poinformuj pracownika o awarii. Poczekaj na uzyskanie potwierdzenia, pracownik oddzwoni niezwłocznie.
 • Po trzecie – ustal termin wizyty i oczekuj na przyjazd pracownika.
 • Po czwarte – po wykonaniu diagnostyki przez fachowca, zaakceptuj przedstawiony plan kosztów naprawy, a specjalista zajmie się uszkodzonym sprzętem.
 • Po piąte – ciesz się z naprawionej pralki. 80% napraw wykonywanych jest od ręki.

Realizowana naprawa sprzętu AGD w firmie Fix AGD Katowice:

 • Naprawa pralek, lodówek, zmywarek
 • Naprawa płyt indukcyjnych
 • Naprawa piekarników
 • Naprawa programatorów
 • Naprawa pralko suszarek

Jakich marek dotyczy naprawa AGD?

Będą to firmy: Samsung, Mastercook, Electrolux, Bosch / Siemens, Amica, Whirlpool, Gorenje, Miele, Ariston, Beko.

Dlaczego Fix AGD?

Opinie o Fix AGD są bardzo pozytywne, co dowodzi, że jest to firma godna polecenia każdemu mieszkańcowi śląska i okolic.

Kontakt z Fixagd.pl

Telefon: 799 058 004
Mail: serwis@fixagd.pl

Zobacz także:

Porównywarka cen sprzętu RTV

1 komentarz - Serwis pralek Katowice – oto zaufany fachowiec ze śląska!

 1. MaxElektro.pl pisze:

  Kiedy warto podjąć jeszcze próbę naprawy urządzenia, a kiedy jednak kupić nowy sprzęt? To jest mój dylemat przed którym obecnie stoję. Proszę Was o wsparcie w podjęciu właściwej decyzji. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *