2021-11-02

Serwis Samsung Katowice – uczciwy, rzetelny i profesjonalny

Oferujemy Państwu uczciwy i błyskawiczny serwis Samsung Katowice. Mobilny serwis sprzętu AGD jest idealnym wyborem dla tych osób, które w krótkim czasie i przystępnej cenie chcą przywrócić uszkodzony sprzęt do ponownego użytku. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo mnóstwo cennego czasu, pieniędzy i nerwów.

Mobilna naprawa pralek, zmywarek i piekarników Samsung w Katowicach

Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i korzystają wyłącznie z oryginalnych części Samsung lub sprawdzonych zamienników. Zapewniamy dojazd do klienta, niezobowiązującą wycenę i błyskawiczne naprawy na miejscu. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej naprawie lodówek, pralek, zmywarek i piekarników. Na naprawiony sprzęt AGD udzielamy oczywiście pełnej gwarancji, która obok pozytywnych referencji naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług i rzetelnych napraw.

fixagd.pl

Serwis Samsung w Katowicach – sprawdź najlepszą ofertę https://fixagd.pl/c/serwis-samsung-katowice/

Sprawnie naprawimy zepsuty sprzęt firmy Samsung

W przypadku lodówek najczęściej awarii ulega agregat, dlatego też nasi pracownicy mogą na miejscu dokonać wymiany uszkodzonej sprężarki. Identycznie wygląda również sytuacja w przypadku wymiany termostatu albo układu chłodzącego. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi diagnostycznemu jesteśmy w stanie naprawić na miejscu nie tylko drobne usterki, ale również poważne awarie. W przypadku pralek oferujemy kompleksową wymianę łożysk i amortyzatorów, odblokowanie bębnów, czy też precyzyjne udrażnianie przewodów. Zajmujemy się naprawą starych pralek Samsung, jak i również nowoczesnych modeli, które wyposażone są w zaawansowaną elektronikę.

Dlaczego warto skorzystać z FixAgd.pl?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zdobyć wielu stałych klientów, którzy zawsze zachwalają nasze usługi i polecają nasz serwis swoim znajomym. Dzięki dostępowi do najpopularniejszych części zamiennych większość napraw jesteśmy w stanie dokonać na miejscu w czasie krótszym niż 1 godzina. Nasza oferta serwisowa jest bardzo elastyczna, dlatego też jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów. Dzięki profesjonalnemu serwisowi mają Państwo 100% pewność, że naprawiony sprzęt gospodarstwa domowego działać będzie bezpiecznie i na maksymalnych obrotach. Jako jedna z niewielu firm na rynku serwisujemy starszy sprzęt AGD, który już dawno wycofany jest ze sprzedaży i do którego dość trudno dokupić części zamienne. Wszyscy klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Nie naciągamy klientów na ukryte i dodatkowe koszty. Z naszej strony zawsze mogą Państwo liczyć na najkorzystniejsze ceny i przejrzyste warunki współpracy.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *