2019-02-20

Szorowarki Nilfisk – przegląd maszyn do podłóg 2019

Zostały opracowane, by móc dokładnie doczyszczać korytarze w często uczęszczanych budynkach. Umożliwiają one szybkie i sprawne czyszczenie posadzek różnego rodzaju. Szorowarki Nilfisk to urządzenia jednotarczowe, które pracują „na mokro”, nie zbierając wody. Jeżeli podłoga powinna być zatem sucha od razu po wyczyszczeniu, należy dodatkowo skorzystać z odkurzaczy wciągających wodę.

Kilka słów od szorowarkach marki Nilfisk

Szorowarki Nilfisk – to urządzenia, które z powodzeniem odnajdą się zarówno przy czyszczeniu posadzek w dużych obiektach, jak i małych. Mogą być wykorzystywane do sprzątania zasadniczego oraz pomocniczego, które usuwa brud tam, gdzie nie dotarł automat szorujący.

Są one mobilne i z łatwością dotrą do trudno dostępnych miejsc.

Posiadają one budowę jednotarczową. Oznacza to, że do pojedynczej tarczy, przyczepiona jest obrotowa szczotka. Jej zadaniem jest wykonywanie szybkich ruchów okrężnych. To właśnie ta czynność odpowiada za jakość czyszczonej podłogi.

szorowarka nilfisk w szpitalu

Im większa prędkość obrotowa, tym bardziej dokładne sprzątanie. Szorowarki należy prowadzić poprzez ciągnięcie ich za sobą. Czyszczą one bowiem na mokro, zostawiając wodne ślady. Ciągnąc urządzenie za sobą, unikamy chodzenia po mokrej posadzce. Producent zadbał o to, by jego urządzenia były wygodne.

Wszystkie posiadają regulowane gryfy, które umożliwiają dostosowanie wysokości urządzenia do fizycznych cech operatora. Dzięki temu, istnieje możliwość optymalnego dopasowania urządzenia, tak, by praca mogła być wykonywana w bezpiecznej pozycji, która nie obciąża kręgosłupa.

Jakie szorowarki jednotarczowe Nilfisk wybrać? Ranking

Nilfisk oddaje swoim klientom urządzenie o rozmaitym przeznaczeniu i specyfice. Wybór odpowiedniego przedmiotu powinien być podyktowany rodzajem pracy, jaki zamierzamy wykonać oraz miejscem, w którym będzie on wykorzystywany. Klienci mogą postawić na szorowarkę wysokoobrotową, wolnoobrotową oraz dwubiegową. Każda z nich ma inne przeznaczenie i sprawdzi się w odmiennych warunkach. Jakich?

Szorowarki Nilfisk do czyszczenia podłóg dostępne w poniższym rankingu możesz znaleźć w katalogu Multimatica.

Nilfisk FM 400D

szorowarka nilfisk jednotarczowa 400dUrządzenie czyszczące o charakterze dwubiegowym.

Ma ono najbardziej uniwersalny charakter. Można z niej korzystać zarówno w roli urządzenia do sprzątania zasadniczego, jak i jedynie pomocniczego.

Możliwość zmiany ilości obrotów dzięki zastosowanym biegom, przekłada się na przystosowanie urządzenia zarówno do pracy z wyjątkowo trudnymi zabrudzeniami, jak i niewielkimi.

FM 400D to szorowarka, która nie tylko czyści.

Może być wykorzystywana także do froterowania posadzki marmurowej, jak i zdzierania zużytych i przestarzałych powierzchni.

Nilfisk FM 400L

szorowarka jednotarczowa do podłóg nilfisk 400lSzorowarka o charakterze wolnoobrotowym. Przeznaczona jest do pracy o średnim natężeniu.

Prędkość szczotki wynosi 180 obr/min. 400 L nie posiada drugiego biegu, który zwiększałby prędkość szczotki do 360 obr/min (jak uniwersalny model 400D).

Jest to zatem urządzenie przeznaczone do codziennego użytku, usuwające zanieczyszczenia o średniej intensywności.

Idealnie sprawdzi się do czyszczenia powierzchni w małych sklepach, księgarniach, pubach czy na zapleczach punktów handlowych.

Polecam ten model, który cieszy się dobrymi opiniami klientów.

Nilfisk FM 400H

szorowarka nilfiks fm 400 hTo z kolei propozycja wysoce sprawnego urządzenia, które przeznaczone jest do usuwania trudnych zabrudzeń i pracy na dużych przestrzeniach.

Prędkość szczotki obrotowej to aż 410 obr/min, a zatem wartość o wiele większa niż na drugim biegu w przypadku uniwersalnej 400D.

Parametr ten przekłada się na wysoką jakość sprzątania i szybką obsługę urządzenia.

Olbrzymia sprawność usuwania zanieczyszczeń kwalifikuje szorowarkę nie tylko do użytku w galeriach handlowych, szpitalach, sklepach, ale także do pracy w miejscach pobudowlanych i remontowych.

Maszyny zamówisz tutaj: https://multi-matic.pl/k/producenci/nilfisk/szorowarki-nilfisk/

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *