2019-02-20

Jakie szorowarki Viper wybrać? Przegląd maszyn!

Firma Viper to marka, która posiada olbrzymie doświadczenie w dziedzinie opracowywania technologii i maszyn czyszczących. Przedsiębiorstwo działa na rynku od roku 1996, regularnie wprowadzając na rynek coraz to lepsze i bardziej udoskonalone produkty. Szorowarki Viper uchodzą za jedne z najbardziej skutecznych, wydajnych i wygodnych urządzeń szorujących o charakterze jednotarczowym.

Co warto wiedzieć o szorowarkach marki Viper?

Szorowaki Viper słyną z bardzo wysokiej skuteczności usuwania nawet wyjątkowo trudnych zanieczyszczeń. Sprawność i wydajność to cechy, które stanowią swoistą wizytówkę firmy. Viper posiada w swoim katalogu szorowarki jednotarczowe, które przeznaczone są do rozmaitego zastosowania i wykorzystania.

Do tarczy zamontowana jest szczotka szorująca. Jej zadaniem jest wykonywać ruch obrotowy, który cechuje duża prędkość obrotowa. Im szybciej włosie szczotki dociska posadzkę, tym skuteczniej powoduje rozpadanie się cząsteczek brudu i ich usuwanie.

szorowarka viper w centrum handlowym

Szorowarki jednotarczowe Viper to urządzenia, które wykorzystują technologię sprzątania na mokro. Oznacza to, że produkty te pozbawione są możliwości zbierania wody. Jeżeli czyszczone miejsce jest często uczęszczane, może zachodzić konieczność jednoczesnego użycia odkurzacza wciągającego ciesz z posadzki. Szorowarki mogą czyścić podłogi, posadzki, wylewki, glazurę, płytki różnego rodzaju.

Ranking szorowarek Viper

Producent udostępnia maszyny czyszczące do podłóg, które różnią się przede wszystkim mocą oraz wykorzystywaną prędkością szczotki. Parametry te decydują o zastosowaniu urządzenia. W katalogu szorowarek Multimatica znajdziemy produkty, które nadadzą się do wykorzystania w mniejszych punktach, gdzie ilość i intensyfikacja zabrudzeń nie jest zbyt wysoka oraz takie, które mają bardziej przemysłowe i masowe zastosowanie.

Viper oferuje zarówno sprzęt dla profesjonalnych firm, które świadczą usługi sprzątające, jak i do własnego zastosowania zarówno przez małych przedsiębiorców, jak i wykorzystania w prywatnym domostwie.

Viper DS350

szorowarka viper ds350Viper DS350 to w pełni profesjonalna szorowarka, która przeznaczona jest do zastosowania masowego, w punktach o dużym natężeniu ruchu oraz w miejscach, które generuje trudne do usunięcia zabrudzenia.

Urządzenie ma charakter dwubiegowy, co oznacza, że można zmieniać ilość obrotów, a tym samym wydajność pracy produktu.

Standardowa szybkość szczotki to 175 obr/min, a po włączeniu drugiego biegu wynosi 350 obr/min.

Pierwszy tryb przeznaczony jest do sprzątania mniej zabrudzonych powierzchni, drugi może usuwać wyjątkowo trudne zanieczyszczenia.

Wymieniane szczotki zwiększają możliwość zastosowania urządzenia.

Viper LS160 HD

szorowarka viper ls 160hUrządzenie czyszczące do podłóg to pozwala regulować moc silnika między 1300 W, a 1800 W.

Umożliwia to zmniejszanie zużycia energii w przypadku powierzchni niezbyt zanieczyszczonych, które nie wymagają zbyt dużej siły pracy szorowarki.

Szczotka pracuje z jedną prędkością o wartości 160 obr/min. Parametr ten czyni urządzenie idealnym do użycia w małych punktach handlowych, na ich zapleczach, małych firmach oraz w zastosowaniu domowym.

Urządzenie posiada dodatkową końcówkę przeznaczoną do czyszczenia dywanów. Stosunek jakość / cena jest także w porządku.

Viper LS 160

szorowarka viper ls 160To nieco gorzej wyposażona wersja powyżej opisanej szorowarki.

Pracuje ona wykorzystując moc silnika o wartości 1300 W.

To najważniejsza różnica z odpowiednikiem w wersji HD.

Viper LS 160 nie posiada zatem możliwości zwiększenia mocy silnika, a tym samym posiada tylko jeden tryb pracy.

Prędkość obrotowa szczotki to 160 obr/min.

Urządzenie ma zatem takie samo zastosowanie jak wersja HD.

Jest po prostu nieco mniej rozbudowane.

Szorowarki Viper możesz zamówić tutaj: https://multi-matic.pl/k/producenci/viper/szorowarki/.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *