2017-02-28

Telewizor Samsung Smart TV – platforma z dostępem do treści multimedialnych

Samsung Smart TV to pierwsza w Polsce pełna integracja telewizora z internetem, aplikacjami oraz z nieograniczonym dostępem do treści multimedialnych oraz najpopularniejszych portali i serwisów społecznościowych. Najnowsze rozwiązanie – Smart Hub – interfejs użytkownika, który posiadają telewizory Samsung Smart TV i urządzenia Blu-ray, jest rozwinięciem koncepcji Internet@TV.

Internet za pośrednictwem telewizora Samsung Smart TV

To nie tylko możliwość korzystania z internetu za pośrednictwem telewizora, ale także nieograniczony i bezpłatny dostęp do jakichkolwiek treści, w każdej chwili. Użytkownicy mogą korzystać z oferty kanałów telewizyjnych, internetu, aplikacji i innych urządzeń, a wszystko to za pomocą pilota do telewizora.

Wygodny sposób korzystania z tych treści umożliwiają widgety oraz wyszukiwarka – Search All. Dodatkową funkcjonalnością telewizora Smart TV jest otwarta przeglądarka, która pozwala nawet na konwencjonalne przeglądanie stron internetowych.

Samsung jako pierwszy producent na świecie uruchomił sklep z aplikacjami przeznaczonymi do urządzeń TV, który już teraz ma w ofercie ponad 300 aplikacji, a ich liczba dynamicznie rośnie. Samsung Smart TV rewolucjonizuje w ten sposób postrzeganie internetu jako medium dostępnego za pośrednictwem komputera i – od niedawna – smartfona.

Radykalnej zmianie ulega również samo korzystanie z telewizji – gazetowy program telewizyjny przestaje być lekturą niezbędną przed włączeniem telewizora. Dzięki setkom aplikacji dostępnych w sklepie z aplikacjami przeznaczonymi do telewizorów oraz specjalnym widgetom sami układamy własny program obejmujący tylko te filmy i seriale, które chcemy obejrzeć.

Wystarczy wybrać odpowiednią ikonę z ekranu głównego i cieszyć się doskonałą jakością w trzech wymiarach – telewizory Samsung konwertują obraz z 2D do 3D w czasie rzeczywistym, zapewniając doskonałą głębię, która sprawia, że obraz wygląda tak, jakby był oryginalnie nagrany w technologii 3D. Ponadto urządzenia Samsung Smart TV odtwarzają dźwięk 3D, który daje efekt przestrzeni i jest idealnie zsynchronizowany z trójwymiarowym obrazem.

Telewizor Samsung Smart TV – domowe centrum rozrywki

Dzięki możliwości oglądania, słuchania i surfowania w internecie za pośrednictwem jednego urządzenia działającego w oparciu o najnowsze technologie, telewizor Samsung Smart TV staje się domowym centrum rozrywki. Wspólne oglądanie telewizji z rodziną czy przyjaciółmi będzie jeszcze ciekawszym i głębszym doświadczeniem – można nie tylko wybrać program czy film, ale także dowolną porę, o której chcemy je oglądać.

Dzięki funkcjonalności Social TV można na żywo dzielić się swoimi wrażeniami, komentując oglądane programy na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.
Samsung Smart TV to również styl i elegancja.

Supercienka ramka telewizora o grubości zaledwie 5 mm powoduje, że zaciera się granica pomiędzy otoczeniem, a obrazem, natomiast efekt trójwymiarowy 3D jest jeszcze lepiej widoczny. Telewizory Samsung Smart TV, podobnie jak modele poprzednich serii, są kompatybilne z innymi urządzeniami marki (aparatami fotograficznymi, kamerami, notebookami, etc.), co umożliwia m.in. szybkie i sprawne przesyłanie danych pomiędzy nimi poprzez łącze WiFi.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *