2020-08-06

Strzeż się przed kradzieżą roweru – GPS ukryty w lampce

Gdy kończy się zima i zbliżają się coraz cieplejsze dni, wiele osób postanawia wyciągnąć swój długo nieużywany rower, aby wybrać się na przejażdżkę. Z tego powodu możemy zaobserwować znaczny wzrost liczby rowerzystów na drogach. Niestety duża ilość rowerów przyciąga uwagę złodziei. Czy możemy w jakiś sposób uchronić nasze jednoślady przed kradzieżą? Zapraszamy do poniższego artykułu.

Co nam daje GPS ukryty w lampce roweru?

Nadajnik GPS w lampce jest jednym z najlepszych miejsc, w których możemy umieścić GPS. Dlaczego? Ponieważ lampki rowerowe są obowiązkowym elementem wyposażenia roweru, co czyni je idealnym miejscem na umieszczenie nadajnika GPS w rowerze. Urządzenie charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i wyjątkową poręcznością. Poza tym znacznie poprawia widoczność na drodze.

Działanie lokalizatora GPS w lampce roweru

Zacznijmy od tego, że nadajnik GPS w rowerze posiada wbudowany akumulator, który pozwala na działanie urządzenia aż do 10 dni, po tym czasie należy go oczywiście naładować. Podstawowymi funkcjami lokalizatora GPS jest możliwość wysłania SMS-a o wezwanie pomocy oraz dokładne sprecyzowanie miejsca przebywania osoby, o którą się martwimy. Ogromną zaletą nadajnika GPS w rowerze są duże możliwości konfiguracji, a to wszystko za pomocą SMS-a. Ciekawym rozwiązaniem jest również fakt, iż nie da się wyłączyć lokalizatora GPS bez jego uszkodzenia. Stanowi to perfekcyjną ochronę, która odstraszy każdego potencjalnego złodzieja rowerów. Lokalizator zapewnia opcję śledzenia roweru za pośrednictwem darmowych aplikacji i platform na telefon. Innowacyjna technologia wymaga nowoczesnych rozwiązań.

Jakie korzyści wiążą się z posiadaniem nadajnika GPS w rowerze?

Zakupiłeś nowy, drogi jednoślad, który w każdym szczególe był spersonalizowany pod Ciebie i boisz się o jego bezpieczeństwo? Nadajnik GPS pozwoli Ci zabezpieczyć ukochany rower. W przypadku, w którym Twój jednoślad niestety padnie ofiarą kradzieży, nic straconego. Lokalizator GPS w lampce doprowadzi Cię do sprawcy, który z całą pewnością będzie mógł zostać wtedy ukarany. Na stronie internetowej https://www.alfatronik.com.pl/lokalizator-gps-w-lampce-o-roznych-zastosowaniach-p-739.html będą mogli Państwo znaleźć wysokiej klasy nadajniki GPS w lampce, który na pewno znajdzie zastosowanie także i w Twoim domu.

Porównywarka cen sprzętu RTV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *